خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1387/03/01 13:48:00
سرویس صحن

افروغ: جمع آوری امضا از استیضاح کنندگان در راستای اطمینان بخشیدن به این استیضاح بود

افروغ گفت: هیات رئیسه شایعه انداختند که عده ای از نمایندگان امضای خود را پس گرفته اند ولی ما برای جلوگیری از این تصمیم مجددا یکسری امضا از استیضاح کنندگان جمع کردیم که این کار در راستای اطمینان بخشیدن به این استیضاح بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، عماد افروغ یکی از امضا کنندگان استیضاح وزیر بازرگانی در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سپس متوجه شدیم که تنها چهار نفر امضای خود را پس گرفته اند و 19 نفر دیگر از 25 امضا کننده طرح استیضاح باقی ماندند.

وی گفت: همانطور که خود آقای باهنر گفتند که ما یک وظیفه به عهده داریم که به انحاء مختلف قانونی جلوی استیضاح را بگیریم اما ظاهرا این مفهوم قانونی باید یک تفسیر موصوعی از آن کرد، ظاهرا پخش یک شایعه و استفاده از روش های غیر قانونی نیز از نظر ایشان قانونی به حساب می آید.

وی تصریح کرد: آنچه که ما دیدیم در واقع یک لابی ناموجهی بود. مدتی هم بود که ما شاهد این لابی بودیم که از شب گذشته آغاز شد. البته از بنده دعوت نکردند و گفتند که ایشان موضعش مشخص است و اعلام کرده که امضای خود را پس نمی گیرم.

افروغ گفت: صبح امروز هم جلسه داشتند و هیچ کدام از نمایندگان هم امضاهایشان را پس نگرفتند تنها خبر دارم که آقای نادران امضای خود را پس گرفته است که خیلی هم باعث شگفتی من شد.

نماینده تهران گفت: نادرانی که خودش از طراحان اصلی این قضیه بود متاسفانه به رغم قسمی که خورده بود به رغمی که گفته بود به هیچ وجه من امضایم را پس نمی گیرم جز اولین نفراتی بود که امضای خود را پس گرفت و من واقعا متاسفم.

سپس عماد افروغ در پایان سخنانش در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استیضاح به شکست انجامید گفت: من از روز اول شکست خورده بودم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet