هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

میرمحمدی: هیات رئیسه در اداره جلسه امروز تخلفات فراوانی داشت

سرویس صحن
سیدمحمد میرمحمدی گفت: هیات رئیسه در اداره جلسه امروز تخلفات فراوانی داشت و به تذکرات همکاران توجهی نکرد.
چهارشنبه 1 خرداد 1387 ساعت 14:02

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سیدمحمد میرمحمدی در جمع خبرنگاران گفت: ما قسم خورده ایم که اگر تخلفی را در اداره جلسه دیدیم، تذکر دهیم این کار را نیز انجام دادیم و اگر هیات رئیسه تصمیمی سیاسی در تخلف از آیین نامه می گیرد این مساله مسئولیت ما را که تذکر برای رفع تخلف است، سلب نمی کند.

وی با استناد به ماده 125 آیین نامه گفت: اگر مسایل مهمی مطرح باشد حداقل نصفی از نمایندگان باید آن را امضا کرده باشند این در حالی است که رئیس جلسه علنی رقم 123 را اعلام می کند و آخر این مجلس بودن را توجیه اقدام غیر قانونی خود می کند.

نماینده قم تصریح کرد: بین روز اول و روز آخر مجلس از نظر پایبندی به قانون و آیین نامه تفاوتی وجود ندارد. تذکری که در رابطه با استیضاح داده شد کاملا صحیح بود. جمعیت حاضر در جلسه در موقع خواندن تحقیق و تفحص از نصف جلسه نیز کمتر بود که به طور خصوصی به هیات رئیسه در اینباره تذکر داده شد و مسئولیت آن با خود آنهاست.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه باید خود پاسخگوی قسم خود باشد، گفت: این را نگویند که در آخرین روز مجلس هفتم تخلف صورت گرفت و هیچ کس اعتراض نکرد، بدانید که ما اعتراض کرده و تذکر داده ایم ولی توجه نکردند و جلسه را تعطیل کردند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000