هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد نماینده رودسر به تاخیر در ارائه لایحه برداشت از حساب ذخیره ارزی جهت جبران خسارات خشکسالی

سرویس صحن
نماینده رودسر به تاخیر صورت گرفته در ارائه لایحه برداشت از حساب ذخیره ارزی جهت جبران خسارت ناشی از خشکسالی انتقاد کرد.
یکشنبه 5 خرداد 1387 ساعت 11:29

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسدالله عباسی نماینده رودسر در تذکری آیین نامه ای با انتقاد از طرح شدن لایحه دو فوریتی مبنی بر برداشت از حساب ذخیره ارزی برای مبارزه با خشکسالی گفت: الان زمان مناسبی برای طرح این دو فوریت نیست.

وی گفت: از دی ماه سال 86 مردم متحمل خسارت برف و یخ زدگی شدند و هنوز کسی به دادشان نرسیده است.

عباسی گفت: روز چهارشنبه رئیس جلسه (باهنر) اعلام کردند که این لایحه در مجلس هشتم مطرح خواهد شد چون زمان بررسی آن در مجلس هفتم نیست.

نماینده رودسر گفت: در شش ماه گذشته چه کار می کردند، یک ماه گذشته چه کار می کردند حتی به کشاورزان خسارت دیده دلداری ندادند.

عباسی گفت: دوفوریتی به این مهمی نباید در این زمان مطرح شود 2 هزار میلیارد تومان شوخی نیست.

سپس حدادعادل در پاسخ به تذکر عباسی گفت: شما می توانید به عنوان مخالف صحبت کنید که وی گفت: من مخالف لایحه نیستم بلکه مخالف زمان طرح آن هستم.

رئیس مجلس اظهار داشت: روز چهارشنبه دولت این لایحه دوفوریتی را آورد البته همان زمان گلایه کردم و گفتم ما که در خدمت شما بودیم ای کاش زودتر لایحه را می آورید و برخی همکاران دولت را قانع کردیم یا حداقل برایشان توضیح دادیم که بهتر است این کار سر فرصت در مجلس هشتم بررسی شود.

رئیس مجلس گفت: معتقدیم در مجلس هشتم 15 روز که بگذرد مجلس آماده رای است و می تواند این لایحه دوفوریتی جزء اولین لوایح آن باشد.

حدادعادل گفت: دوستان همان روز ظاهرا این پیشنهاد را پذیرفتند به همین جهت مطرح نشد زیرا اگر آن روز رای می آورد پنج شنبه باید جلسه می گذاشتیم که احتمال داشت برای برخی همکاران مشکل باشد چون قبلا برنامه ریزی کرده بودند.

رئیس مجلس تصریح کرد: روز گذشته دوباره دولت این لایحه دوفوریتی را داد ما بر حسب قانون و آیین نامه موظف هستیم دو فوریتی را به رای بگذاریم.

وی افزود: طرح این دوفوریتی در جلسه علنی امروز اشکال آیین نامه ای ندارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000