آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

میرتاج الدینی از تشکیل جلسات جداگانه اصولگرایان برای بررسی ریاست مجلس هشتم خبر داد

سرویس سیاسی
عضو هیات مدیره فراکسیون اصولگرایان گفت: اصولگرایان تحول خواه و اصولگرایان رایحه خوش خدمت برای حمایت از حدادعادل و لاریجانی جلسات جداگانه‌ای برگزار کردند.
یکشنبه 5 خرداد 1387 ساعت 13:11

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا میرتاج الدینی در حاشیه آخرین جلسه علنی مجلس و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته اصولگرایان تحول خواه در ساختمان هشت بهشت جلسه ای داشتند که در این جلسه آقایان حسین فدایی، علیرضا زاکانی و احمد توکلی منتخبان تهران در مجلس هشتم حضور یافتند.

وی افزود: در این جلسه که حدودا 65 منتخب مجلس هشتم حضور داشتند در خصوص هیات رئیسه مجلس بحث و بررسی شد و نتیجه این بود که از غلامعلی حدادعادل به عنوان رئیس مجلس هشتم حمایت کنند.

عضو هیات مدیره فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم خاطرنشان کرد: اصولگرایان حامی رایحه خوش خدمت نیز در سازمان فرهنگ ارتباطات اسلامی جلسه ای برگزار کردند. این جلسه که با حضور 80 منتخب مجلس هشتم برگزار شد بر حمایت از علی لاریجانی برای رئیس مجلس هشتم تاکید گردید.

وی ادامه داد: منتخبان مجلس هشتم هم در جلسه اصولگرایان تحول خواه و هم در جلسه رایحه خوش خدمت حضور یافتند تا بتوانند در خصوص رئیس و هیات رئیسه تصمیم بهتری بگیرند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000