هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کروبی: مجلس هشتم باید به مسایل اقتصادی و معیشتی توجه ویژه داشته باشد

سرویس سیاسی
مهدی کروبی با ارزیابی مثبت از مجلس هشتم گفت: مجلس هشتم باید به مسایل اقتصادی و معیشتی توجه ویژه داشته باشد و معتقدم که مسایل اقتصادی از جمله تورم و مسکن باید در اولویت همه برنامه های مجلس قرار گیرد.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387 ساعت 14:04

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتماد ملی در حاشیه مراسم افتتاحیه مجلس هشتم در جمع خبرنگاران افزود: نیروهای مجلس هشتم نیروهای کارآمدی هستند و حداقل بخش عظیمی از نمایندگان دوره هشتم را که من می شناسم نیروهایی با سابقه علمی و ورزیده تشکیل می دهند.

وی به پیام مقام معظم رهبری به مجلس هشتم اشاره و تصریح کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب در پیام خود تذکر دادند مجلس هشتم باید نظارت را هم به صورت جدی در برنامه های خود داشته باشد.

رئیس مجلس ششم در ادامه خاطرنشان ساخت: مساله نظارت مساله ای بسیار مهم است و مجلس باید در همه صحنه های داخلی و خارجی به این مساله توجه کند و در همه عرصه ها حضور فعال داشته باشد.

دبیرکل حزب اعتماد ملی با اشاره به در پیش بودن سالگرد ارتحال امام خمینی گفت: خبرنگاران باید برای شناساندن اندیشه های امام راحل به ویژه بررسی نسل جوان که امام را ندیده اند و شاهد دفاع مقدس هم نبوده اند تلاش ویژه ای داشته باشند.

مهدی کروبی در پاسخ به سوالی در خصوص حضور در عرضه انتخابات ریاست جمهوری 88 گفت: حتما در این انتخابات حضور جدی خواهیم داشت و نامزد معرفی خواهیم کرد.

وی در خصوص نامزدی خویش در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در این زمینه به نتیجه قطعی نرسیده ایم، نه می توانم بگویم که هستم و نه می توانم بگویم که نیستم.

دبیرکل سابق مجمع روحانیون مبارز درباره غیبت سیدمحمد خاتمی در مراسم افتتاحیه امروز نیز گفت: برای خود من هم در این زمینه سوال پیش آمده است، حتما آقای خاتمی به این مراسم دعوت شده بود ولی علت نیامدن ایشان را نمی دانم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000