هدر اصلی
1387/03/10 13:19:00
سرویس صحن

تبریک ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت شروع به کار مجلس هشتم

ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت شروع به کار مجلس هشتم پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش خانه ملت،متن این پیام به شرح زیر است:

اکنون که مجلس هشتم با رای قاطع مردم شریف ایران اسلامی شکل یافته و ان‌شاءالله طی دوره‌ چهار ساله شاهد اقدامات موثر و برکات وجودی آن خواهیم بود. ستاد کل نیروهای مسلح به نمایندگی از سازمان‌های نظامی و انتظامی و آحاد مرزداران و مدافعان و بسیجیان میهن اسلامی ضمن سپاس به درگاه الهی، از خدای متعال توفیق روزافزون نمایندگان محترم منتخب برای خدمت خالصانه به ملت و اهتمام بیش از پیش در امر قانون‌گذاری و سایر وظایف محوله در جهت اولویت‌دارترین نیازهای ملت، اقتصاد و معیشت و مسائل جوانان را مسألت دارد.

بدون تردید بنا به فرموده‌ بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، مجلس از ارکان بسیار ارزشمند و گران‌سنگ است و امید می‌رود با اهتمام بیش از پیش نمایندگان نسبت به این مهم، جامعه ما شاهد حضور هرچه موثرتر این نهاد مردمی در پیشبرد امور کشور و کمک به دولت خدمتگزار و الگویی بدیع در تعاملات سازنده میان قوا به شمار آید.

اظهار خرسندی و خشنودی مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای درباره روند شکل‌گیری مجلس هشتم، برگ زرینی است که انتظار می‌رود نمایندگان منتخب ملت و هیات رییسه‌ مجلس شورای اسلامی راهکارهای عملی ساختن رهنمودها و تدابیر معظم‌له در باب تهیه‌ قوانین مفید، تعاملات قوا، وظیفه‌ نظارتی و سایر امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانند.

ستاد کل نیروهای مسلح، تبریک و تهنیت خود را به نمایندگان محترم ملت که توفیق خدمتگزاری در سنگر مجلس را یافته‌اند، اعلام و از خدای بزرگ موفقیت‌های روزافزون نمایندگان ملت بزرگ و شهیدپرور ایران در مجلس شورای اسلامی را خواستار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet