آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی در پاسخ به تذکر کوچک زاده:

شعبه‌ ششم براساس قانون عمل کرده است

سرویس صحن
محمدحسین فرهنگی در پاسخ به تذکر مهدی کوچک زاده گفت: شعبه شش براساس قانون و آیین‌نامه‌ی مجلس عمل کرد و لذا تذکر یکی از همکاران اهانت به اعضای شعبه و حتی اهانت به ریاست شعبه محسوب می‌شود.
شنبه 11 خرداد 1387 ساعت 18:30

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدحسین فرهنگی منتخب مردم تبریز با اشاره به تذکر مهدی کوچک زاده منتخب مجلس هشتم مبنی بر عدم تصویب اعتبار نامه 19 نفر نمایندگان تهران گفت:

این شعبه بر اساس قانون و آئین‌نامه داخلی مجلس عمل کرده است و تذکر آقای کوچک زاده اهانت به اعضا و رئیس شعبه محسوب می‌شود.

فرهنگی تصریح کرد: خود وی در مجلس هفتم از جمله مطالبی که تاکید می‌کردند، این بود که این طور نباشد هرکس که صدایش را کلفت کرد حرفش مورد تائید قرار بگیرد و خودش امروز مبادرت به این کار کرد. من به نحوه رفتار ایشان اعتراض دارم و از شعبه شش دفاع می‌کنم.

علی لاریجانی رئیس موقت مجلس هشتم نیز در پاسخ به این تذکر فرهنگی گفت: همه ما قسم خورده‌ایم آئین نامه را درست اجرا کنیم. شعبه شش نیز تخلفی نکرده و به همین دلیل تذکر آن نماینده مورد توجه واقع نشد.

کوچک‌زاده نیز در ادامه در تذکری با استناد به ماده‌ 77 آیین‌نامه‌ داخلی مجلس گفت: عرایض من ضبط شده و وجود دارد، بنده اعتراضم به شعبه نبود، من فقط عنوان کردم واضح است اغراض سیاسی در اینجا به کار گرفته شده است.

لاریجانی خطاب به کوچک‌زاده گفت: خواهش می‌کنم ادامه ندهید و به این بحث خاتمه دهید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000