روز مجلس
1387/03/15 18:18:00
سرویس بین الملل

تبریک دبیرکل سیاسی حماس به مناسبت انتخاب لاریجانی به ریاست مجلس هشتم

خالد مشعل دبیرکل سیاسی حماس ظهر امروز چهارشنبه در تماس تلفنی با دکتر علی لاریجانی انتخاب وی به عنوان رییس مجلس هشتم را تبریک گفت.

به گزارش خانه ملت، در این تماس تلفنی لاریجانی با تشکر از لطف خالد مشعل آرزو کرد حماس و سایر گروه‌های مقاومت با اتحاد کلمه و به ویژه در شرایط سخت کنونی تحمیل شده از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی در محاصره غزه، در راه مقاومت پیشتاز باشند.

رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اتحاد نیروهای مقاومت خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی مسایل فلسطین را از مهمترین مسایل جهان اسلام دانسته و به طور جدی آن را رصد می‌کند و پشتیبان شما خواهد بود.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد به زودی با خالد مشعل دیدار داشته باشد.

خالد مشعل دبیرکل سیاسی حماس نیز با تبریک مسوولیت جدید علی لاریجانی گفت: شما شخصیت ارزنده و بسیار مهمی هستید و در هر مسوولیتی که بوده‌اید، نقش پیشتاز داشته‌اید و موضع شما در مساله‌ فلسطین بسیار شجاعانه بوده است و ما با اتکا به این مواضع شجاعانه‌ شما اطمینان داریم که مقاومت فلسطین راه پیروزی را ادامه می‌دهد.

وی افزود: حمایت‌های شما از مقاومت و حماس باعث دلگرمی نیروهای مقاومت است و ما در بحث مقاومت با تمام وجود جدی و استوار هستیم تا به حقوق ملت فلسطین دست پیدا کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet