هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
معاون اول رییس جمهور:

قرار گرفتن در جایگاه ریاست مجلس توفیقی است برای خدمت به پیشرفت کشور و حل مشکلات مردم

سرویس سیاسی
پرویز داوودی پس از دیدار با علی لاریجانی گفت: قرار گرفتن در جایگاه ریاست مجلس توفیقی است برای خدمت کردن به پیشرفت کشور، رفاه حال مردم و حل مشکلات مردم.
چهارشنبه 22 خرداد 1387 ساعت 15:23

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پرویز داوودی پس از دیدار با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران علت حضور خود را تبریک به ریاست مجلس هشتم خواند و افزود: در کنار این موضوع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر وجود هماهنگی و یکدلی بین قوا مباحثی نیز در این خصوص بررسی گردید.

معاون اول رئیس جمهور افزود: دولت آمادگی هرگونه همکاری با مجلس شورای اسلامی را دارد تا موضوعات مختلف از قبیل سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و... حل و فصل شود.

وی جنبه دیگری از دیدار خود را بحث پیرامون کنترل تورم و هماهنگی های لازم بین دو قوا خواند و گفت: کالاها در سطح جهان با افزایش چند برابر روبرو بوده است و همچنین حمل و نقل نیز با رشد فزاینده ای روبرو بوده است که باعث شده تا کشور که حدود 40 میلیارد دلار واردات دارد تحت تاثیر قرار گیرد و موجب افزایش قیمت های داخلی گردد.

پرویزی افزود: رئیس مجلس قول همکاری همه جانبه با دولت را برای تعدیل آثار تورم و اجرای سیاست های جبرانی داده اند.

وی همچنین با اشاره به تصویب یک فوریت طرح برداشت 5/4 میلیارد دلار برای مبارزه با آثار تورم، خشکسالی و سرمازدگی گفت: امیدواریم با تصویب این طرح بتوانیم در جهت واردات کالاهای اساسی برای تعدیل آثار تورم و هم در جهت بهبود و کارآیی بخشیدن به نظام تولید خصوصا در بخش کشاورزی گام های موثری برداشته شود و همچنین نرخ رشد بیکاری که هم اکنون کمتر از 10 درصد است را نیز کاهش دهیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000