هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطورزاده:

پیشبرد اهداف اعتقادی و اخلاقی مستلزم ورود فرهیختگان علوم دینی در این حوزه است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده خرمشهر در مجلس گفت: برای پیشبرد اهداف اعتقادی و اخلاقی، لازم است که دروازه بسیاری از مراکز تعیین کننده در موضوع مبانی اعتقادی، دینی، فرهنگی و مذهبی به روی فرهیختگان علوم دینی باز شود.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 12:33

مصطفی مطورزاده نماینده خرمشهر و نائب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس با اشاره به مشکلات فرهنگی و اخلاقی موجود در کشور اظهار داشت: زیر بنای فرهنگی و اعتقادی کشور ما دائما با مسائل دینی در ارتباط است و با توجه به اینکه کشورمان، کشوری شیعی است، مسائل اعتقادی مردم نیز با آموزه‌های شیعه ارتباط دارد.

وی افزود:‌ آموزه‌های شیعه به عنوان چشمه‌ای همیشه فیاض برای هدایت جامعه به سوی کمال، افزایش اخلاق انسانی و کرامت جامعه همواره مورد توجه بوده و از این پس هم مورد توجه واقع خواهد شد.

نماینده خرمشهر در مجلس گفت: این چشمه همیشه جوشان علیرغم اینکه در دل خود ده‌ها هزار انسان فرهیخته، محقق و تلاشگر در عرصه‌های مختلف فرهنگی، دینی، مذهبی و علمی دارد، متأسفانه تاکنون آنطور که باید نقش محوری و اساسی را برای هدایت جامعه به سوی بالندگی ایجاد نکرده است.

مطورزاده در پایان تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف اعتقادی و اخلاقی، لازم است که دروازه بسیاری از مراکز تعیین کننده در موضوع مبانی اعتقادی، دینی، فرهنگی و مذهبی به روی فرهیختگان علوم دینی باز شده و از رهگذر حضور این نخبگان روحانی و غیرروحانی استفاده بیشتری شود تا جامعه بشتر سمت و سوی دین و اخلاق حرکت کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000