سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دستغیب:

سفر رهبر انقلاب به قم در تقویت رابطه حوزه و حکومت موثر خواهد بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو فراکسیون اقلیت مجلس ضمن تأکید بر لزوم ارتباط بیشتر حکومت و حوزه، سفر مقام معظم رهبری را سفری مؤثر خواند و گفت: نباید به سخنان رسانه‌های بیگانه درباره این سفر توجه کرد، چرا که آنها از ابتدای انقلاب تاکنون همیشه نسبت به انقلاب و نظام توطئه کرده‌اند.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 12:35

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به سفر رهبر معظم انقلاب به استان قم، گفت: سفر رهبر انقلاب به قم، سفر مهمی است، چرا که رابطه حکومت با حوزه به عنوان یک نهاد تصمیم‌گیر از قبل، رابطه‌ای دو طرفه بوده لذا این سفر می‌تواند مؤثر واقع شود.

وی افزود: ارتباط مستمر حوزه و حکومت یک نیاز است در عین حال هم حکومت نیاز به حوزه دارد و هم حوزه باید در مسائل حکومتی دخالت کند چرا که حکومت ما یک حکومت اسلامی است.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس تصریح کرد: حوزه باید به وظایف شرعی خود در قبال حاکمان جامعه بنابر آنچه که اهل بیت‌(ع) فرموده‌اند، عمل کند؛ حاکمان هم باید رابطه خود با مراکز دینی و اجتماعی را تقویت کنند.

دستغیب ضمن تأکید مجدد بر لزوم ارتباط بیشتر حکومت و حوزه، سفر مقام معظم رهبری را سفری مؤثر خواند و گفت: نباید به سخنان رسانه‌های بیگانه درباره این سفر توجه کرد، چرا که آنها از ابتدای انقلاب تاکنون کار خود را انجام داده و همیشه نسبت به انقلاب و نظام توطئه کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: مردم به سخنان رسانه‌های بیگانه توجهی نمی‌کنند، لذا کشور باید روی اصول خود حرکت کرده و توجهی هم به سخنان رسانه‌های بیگانه نداشته باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000