هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باهنر:

لاریجانی بسیار موفق عمل کرده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**محمدرضا باهنر گفت: با توجه به عمکرد موفق لاریجانی در طول مدیریت فراکسیون اصولگرایان، به طور قطع وی در سمت ریاست این فراکسیون با رأی قابل توجه ابقاء خواهد شد.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 14:59

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود: علی لاریجانی تا کنون توانسته‌ است در اداره دو مسئولیت خود یعنی ریاست بر مجلس و ریاست بر فراکسیون اصولگرایان بسیار موفق عمل کند.

وی با تأکید بر اینکه لاریجانی در حد توان یا حتی بیش از حد توان خود برای ادارۀ مجلس و فراکسیون اصولگرایان تلاش کرده،‌ گفت: پیش بینی این است که ایشان با رأی حداکثری اصولگرایان در ادامه نیز ریاست این فراکسیون را برعهده خواهند داشت.

باهنر عملکرد فراکسیون اصولگرایان و همچنین عملکرد مجلس هشتم در بعد سیاسی به ویژه در جریان فتنه سال گذشته را منطقی، شفاف و مقتدرانه ارزیابی و تصریح کرد: عملکرد موفق مجلس هشتم در بعد سیاست خصوصاً در فتنه سال گذشته بهترین مصداق برای عملکرد موفق و قابل قبول فراکسیون اصولگرایان است و این فراکسیون در مجموع مجلس را به بهترین وجه مدیریت کرده است و می‌توان به وضعیت عمومی مجلس در جریان فتنه سال گذشته نیز اشاره کرد که مواضع شفاف و روشن و صریح و بیانیه‌های فراکسیون به نوعی بود که در بسیاری از این موارد تمامی جناح‌های مجلس حتی جناح اقلیت نیز با آن همراهی کردند.

باهنر ،خاطر نشان کرد: لاریجانی علی‌رغم مسئولیت سنگین اداره مجلس در آغاز مجلس هشتم، به اصرار و درخواست اصولگرایان مسئولیت فراکسیون اصولگرایان را پذیرفت زیرا فرد جایگزینی که اجماع به روی وی باشد وجود نداشت و ایشان بیشترین رأی را می‌توانست داشته باشد و در این مدت نیز شاهد مدیریت موفق ایشان در این دو مسئولیت بودیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000