آغاز امامت اما زمان (عج)
1389/08/03 16:53:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس:

مخالفت نماینده دولت در کمیسیون تلفیق مانع ازاستخدام پرستاران شد

**عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس هیچ مخالفتی در خصوص استخدام ۲۳ هزار پرستار ندارد و مخالفت نماینده دولت در کمیسیون تلفیق مانع ازاستخدام پرستاران شد

"حسین حسنی بافرانی"  در گفت وگو با خبرنگار  خانه ملت اظهار داشت: مسئولان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اگر معتقد بر این هستند استخدام پرستاران نیازمند مجوز مجلس است می توانند در قالب لایحه ای این موضوع را به مجلس ارائه کنند.

وی در خصوص بر خی شنیده ها در خصوص مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه گفت: آنچه موجب  رای منفی اعضای کمیسیون تلفیق برنامه پنجم در خصوص استخدام 23 هزار پرستار شد، مخالفت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری با استخدام پرستاران به خاطر بار مالی این استخدام بود.

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت بهداشت,درمان و آموزش پزشکی اگر خواهان استخدام پرستاران است چرا مجوز  برنامه چهارم توسعه اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی برای استخدام  یک پرستار به ازای بازنشستگی هر نفر پرستار را نادیده گرفته است؟

 عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس با تصویب طرح کاهش ساعت کار پرستاران به نوعی مجوز استخدام و جذب نیرو (پرستاران)را صادر کرد.

حسنی بافرانی یاد آورشد: مراکز درمانی حاضر در کشور با مشکلات عدیده ای در خصوص کمبود نیرو و پرستاران مواجه هستند و لازم است وزارت بهداشت,درمان و آموزش پزشکی اقدامی در این خصوص هرچه سریعتر به انجام برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet