هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه دیروز هیات رئیسه مقرر شد

تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان در صحن علنی

سرویس سیاسی
**عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در جلسه دیروز این هیات خبرداد.
دوشنبه 3 آبان 1389 ساعت 10:22

"حسین سبحانی‌نیا" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح جزئیات جلسه روز یکشنبه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در این جلسه، بحث تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور مطرح شد.

نماینده نیشابور در این راستا از نامه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به هیات رئیسه مجلس خبرداد و افزود: گزارش این کمیسیون درباره تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور باید دردستور کار این هفته مطرح می شد، ولی چون در دستور نیامده بود قرار شد، این طرح به صورت اصلاحیه در دستور کار این هفته مجلس قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره زمان طرح تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان خارج از کشور در صحن مجلس، گفت: چون طرح این گزارش زمان زیادی نمی برد، احتمالا فردا در دستور قرار می گیرد.

سبحانی‌نیا موضوع دیگر مورد بحث در جلسه روز یکشنبه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را درخواست کمیسیون اصل 90 از این هیات درباره سفرهای خارجی نمایندگان اعلام کرد و افزود: کمیسیون اصل 90 از هیات رئیسه خواسته گزارشی از سفرهای خارجی نمایندگان در دوره‌های ششم، هفتم و هشتم به این کمیسیون ارائه دهد.

وی نحوه بررسی لایحه برنامه پنجم را از دیگر دستور کارهای هیات رئیسه مجلس در روز گذشته عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: مجلس فردا قرار است در دو شیفت صبح و عصر جلسه داشته باشد که در این جلسات به دستورهای عادی می پردازد.

عضو هیات رئیسه مجلس از شروع بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از روز چهارشنبه در صحن علنی خبرداد و افزود: پس از شروع بررسی این لایحه در همه روز هفته به غیر از روزهای تعطیل مجلس لایحه برنامه را در دوشفیت و در صورت نیاز در سه شیفت بررسی خواهد کرد.

وی براین اساس ازاحتمال تشکیل جلسه علنی مجلس در روز پنج شنبه این هفته هم خبرداد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000