هدر اصلی
1389/08/04 09:06:00
سرویس اقتصادی

نماینده مردم کبودراهنگ از غیر واقعی بودن آمار اشتغال انتقادکرد

**عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور معاون اول رییس جمهور در استان همدان، گفت:رحیمی با حضور در استان همدان آماری از اشتغال جوانان استان ارائه کرد که با واقعیت امر فاصله بسیاری داشت.

"عیسی جعفری" نمایده مردم کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سال گذشته نرخ بیکاری استان همدان تک رقمی اعلام شده بود، تصریح کرد: بر اساس اعلام آمار رسمی نرخ بیکاری همدان در سال گذشته تک رقمی اعلام شده بود با این وجود رحیمی آمار جدید را ارائه کرد.

وی ادامه داد: بر اساس اعلام معاون اول رییس جمهور، استان همدان با نرخ بیکاری بالغ بر 18 دست به گریبان است که این عدد آمار سال گذشته  را نقض می کند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی در مجلس تاکید کرد: به نظر می رسد آمار صحیحی از نرخ بیکاری ومیزان اشتغال نه برای استان همدان بلکه برا ی کل کشور در دست نیست.

وی تاکید کرد: همچنین به مسئولان کشوری توصیه می کنم به جای ایجاد شغل‌های موقت و قرار دادن آنها در جرگه شغل‌های ثابت، به تثبیت شغل‌های حال حاضر اقدام کنند.

نماینده مردم کبودراهنگ و بهار با بیان اینکه سرمایه‌های هنگفتی در زمینه ایجاد اشتغال جدید شده است، تصریح کرد: در سراسر کشور کارخانه های متعددی با هزینه های میلیاردی ساخته شده است که متاسفانه به خاطر مراحل اداری و پیش و پا افتاده اجازه راه اندازی کارخانه صادر نشده است.

وی ادامه داد: اگر به این کارخانه ها توجه شود و مراحل اداری تسهیل یابد اشتغال زایی افزایش خواهد یافت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet