هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده سراوان در مجلس:

وضعیت امنیتی استان سیستان و بلوچستان مطلوب است

سرویس صحن
**نماینده مرد سراوان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ناامن نشان دادن وضعیت استان سیستان و بلوچستان موجب فرار سرمایه های اقتصادی از کشور خواهد شد.
سه‌شنبه 4 آبان 1389 ساعت 11:08

به گزارش خبرگزاری خانه ملت" عبدالعزیز جمشیدزهی"نماینده سراوان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: وضعیت امنیت استان سیستان و بلوچستان مطلوب و خوب است اما برخی تبلیغات موجب شده مردم از نظر روانی احساس ناامنی کنند.

وی به برخی ناامنی ها در استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و افزود: ‌احتمال بروز برخی ناامنی ها در هر جای دیگر کشور هم وجود دارد مهم این است که در اندیشه  برون رفت از موضوع و درصدد حل شدن مسائل ریشه ای در منطقه باشیم.

عضو کمیسوین بهداشت و درمان مجلس گفت:‌براساس جلسه های متعددی که به همراه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس استانداری سیستان و بلوچستان، مسئولان وزارت کشور، اطلاعات و نیروی انتظامی داشتم راهکارهای برای رفع شدن برخی موارد ناامنی مطرح شد.

وی خاطرنشان کرد: دامن زدن به ناامنی نه به نفع استان محروم سیستان و بلوچستان است نه مردم و نه کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

این نماینده مجلس یادآور شد: تبلیغات درخصوص ناامنی در سیستان و بلوچستان تنها ضرری است برای مدیران ضعیفی که بهانه کم کاری خود را به وضعیت ناامنی ها مرتبط کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000