شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی مبارکه در اخطار قانون اساسی:

دولت از گران شدن کود شیمیایی جلوگیری کند

سرویس صحن
**نماینده مبارکه با بیان اینکه هدفمندسازی نهادهای کشاورزی از قانون هدفمندسازی یارانه ها حذف شده است خاطرنشان ساخت: با توجه به عدم پرداخت وامهای کشاورزان و وجود خشکسالی دولت از گران شدن کود شیمیایی جلوگیری کند.
سه‌شنبه 4 آبان 1389 ساعت 13:06

به گزارش خبرنگار خانه ملت " سیدعلی محمد موسوی مبارکه" نماینده مبارکه در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به بند 9 اصل 43 قانون اساسی اظهار داشت: در ماده 4 قانون هدفمند کردن یارانه ها دولت موظف شده به تدریج تا پایان برنامه 5 ساله توسعه نسبت به هدفمندکردن یارانه برنج، گندم، شیر، شکر، خدمات پستی، هوایی و ریلی اقدام نماید.

وی افزود: در تبصره این ماده نیز آمده است که یارانه پرداختی به تولیدکنندگان بخش کشاورزی نباید هر سال کمتر از سال قبل باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی با اشاره به این که مجلس به منظور حمایت از بخش کشاورزی به هنگام تصویب این قانون هدفمندسازی نهادهای کشاورزی را حذف کرد گفت: با توجه به این که وامهای کشاورزی داده نشده است و بسیاری از کشاورزان 3 سال است که دچار خشکسالی هستند انتظار داریم که دولت از گران شدن کود شیمیایی جلوگیری کند.

وی همچنین در تذکری به کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهار داشت: از این کمیسیون انتقاد داریم طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون تعیین تکلیف استخدامی در آموزش و پرورش را بررسی و آماده طرح در مجلس کنند و عنایت ویژه ای به وقفه های خدمتی این افراد داشته باشد.

موسوی مبارکه تصریح کرد: حق التدریسی ها، آموزشیاران نهضت خرید خدمتی ها و شرکتی ها منتشر راه حل برای ادامه کار هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان این که مردم انتظار دارند در راستای برقراری نظم در جامعه روز به روز دایره فعالیت های نیروی انتظامی گسترش پیدا کند گفت: در این خصوص باید دولت محترم در فراهم نمودن نرم افزارها و سخت افزارهای لازم از جمله تجهیزات، خودرو و سوخت مورد نیاز مقدمات لازم را فراهم کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000