هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملکشاهی در نطق میان دستور

استقبال مردم قم از رهبر معظم رابطه ناگسستنی مردم با ولایت را به نمایش گذاشت

سرویس صحن
**نماینده خرم آباد استقبال مردم از مقام معظم رهبری را نشان از رابطه ناگسستنی مردم با ولایت و رهبری انقلاب دانست و تاکید کرد: این استقبال موجب یاس و ناامیدی بیشتر دشمنان نظام و سرکردگان فتنه گران عالم و آمریکای جهانخوار شد.
سه‌شنبه 4 آبان 1389 ساعت 14:56

به گزارش خبرنگار خانه ملت "محمدرضا ملکشاهی راد" نماینده مردم خرم آباد در نطق میان دستور خود که در جریان جلسه علنی امروز مجلس به ارائه آن می پرداخت با اشاره به استقبال افتخارآمیز مردم قم از مقام معظم رهبری این استقبال را موجب یاس دشمنان انقلاب و جمهوری اسلامی عنوان کرد.

ملکشاهی راد همچنین سفر رئیس جمهور به کشور لبنان را نشانه عمق نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه عنوان کرد و افزود: سفر ریاست جمهور به لبنان و استقبال مردم مظلوم آن دیار، عمق نفوذ و محبوبیت انقلاب اسلامی ایران و امام عزیز را در قلوب مدت های مسلمان منطقه به نمایش گذاشت و باعث شادی دل مومنان شد.

نماینده مردم خرم آباد در ادامه این نطق به مسائل حوزه انتخابیه خود پرداخت و خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور با وجود این که شما بارها دغدغه خود را در مورد توسعه لرستان ابراز کرده اید، اما این نگرانی و دغدغه مورد توجه دولتمردان قرار نگرفته و تاکنون آثار جدی عملی برای رفع محرومیت های استان نداشته و مردم این استان علیرغم همه شایستگی ها کماکان مورد بی مهری و کم توجهی واقع شده اند.

وی در ادامه به ارائه دلایلی برای اثبات محرومیت استان لرستان پرداخت و گفت: بیکاری همچنان در استان لرستان بیداد می کند و براساس آمار و ارقام رسمی همواره رده اول تا سوم در فصول مختلف را داراست.

صنایع راکد و پروژه ها و طرح های بر زمین مانده برای ما و مردم لرستان به آینه دق تبدیل شده اند و انگشت شمار صنایع استان در حال تعطیلی است.

در بخش آب در دولتهای گذشته و پس از آن برای ذخیره سازی و مهار بیش از 35 میلیارد مترمکعب آب در کشور سد و بندهای انحرافی ساخته شد که قابل تقدیر است اما مهم استان لرستان حدود 21 میلیون مترمکعب یعنی 06/0 درصد است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000