هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقاد هدایتخواه از تعطیلی های مجلس

سرویس صحن
نماینده بویراحمد و دنا طی یک تذکر آیین نامه ای گفت: تعطیلی های زیاد مجلس حاکی از بی نظمی در کار است.
یکشنبه 26 خرداد 1387 ساعت 10:25

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ستار هدایت خواه" در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به ماده 102 آیین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: یکی از وظایف هایت رئیسه چاپ و توزیع دستور هفتگی مجلس است اما متاسفانه در دو هفته اخیر این اتفاق نیافتاده و از این جهت هیات رئیسه باید عنایت داشته باشند.

وی افزود: موضوع دیگر تعطیلی های زیادی است که به نوعی حاکی از بی نظمی در کار مجلس است. تعطیلات رسمی در طول یکی دو هفته گذشته زیاد بود اما به نظر می رسد روز یکشنبه و چهارشنبه تعطیلی مجلس ضرورت نداشت.

رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: تذکر شما را وارد نمی دانیم به دلیل اینکه شما مستحضر هستید در این دو هفته گذشته اولا شعب مشغول کار بودن و اعتبارنامه ها و ترتیب کمیسیون ها را مشخص کردند. بعضی از کمیسیون ها با تراکم مواجه بود و لازم بود طبق آیین نامه با آنها جلسه گذاشته شود که جلسات گذاشته شد و امروز هم جلسه نهایی گذاشته می شود.

وی افزود: اکثر کمیسیون ها در حل تحقق هستند و ما به همین دلیل از دوستان تقاضا کردیم فردا و پس فردا و روز چهارشنبه جلسات کمیسیون ها را بگذارند تا طرح ها و لوایحی که ارجاع شده مورد بررسی قرار بگیرد و وارد صحن شود در غیر این صورت در صحن مجلس ما فقط دو فوریتی ها را می توانیم بررسی کنیم که این همه کار خوشی نیست که خیلی با عجله صورت گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000