هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد اقتصادی

فرم های سوالات 10 گانه به مناطق آزاد و ویژه ارسال شد

سرویس صحن
**رئیس هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی از ارائه و ارسال فرم های مخصوص ده گانه تحقیقی که حاوی سوال های مشخصی است به مناطق آزاد و ویژه کشور خبر داد.
چهارشنبه 5 آبان 1389 ساعت 10:36

"احد خیری " نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: کار تحقیق و تفحص از مناطق آزاد تجاری اقتصادی و صنعتی در جریان است و اعضا هم اکنون با ارسال سوال های دقیق درصدد مشخص شدن ابهامات موجود در این بخش ها هستند.

وی خاطرنشان کرد:اقدام  هیات تحقیق و تفحص پس از رسیدن اطلاعات، گزارش ها و اسناد از مناطق آزاد تجاری و صنعتی وارد مرحله جدیدی خواهد شد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: اقدام بعدی هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد و تجاری و مناطق ویژه بررسی میدانی خواهد بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اعضای هیات تحقیق و تفحص به جدی مسایل و ابهامات مناطق آزاد تجاری، صنعتی را مورد پیگیری قرار خواهند داد و مشکلاتی که احساس شود وجود دارد را تا حل مسائل نهایی ادامه می دهیم.

رئیس هیات تحقیق و تفحص از مناطق آزاد و ویژه گفت: هیات آماده دریافت شکایات، اطلاعات و اخبار کسانی است که احساس می کنند مشکلاتی در این مناطق وجود دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000