هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس مجلس دستور پیگیری داد

تقاضای پورفاطمی برای رسیدگی به وضعیت ایرانیان زندانی در قطر

سرویس صحن
**نماینده مردم دشتی و تنگستان طی تذکری آیین‌نامه‌ای خواستار رسیدگی به وضعیت ایرانیان زندانی در قطر شد.
چهارشنبه 5 آبان 1389 ساعت 13:04

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمد مهدی پور فاطمی" در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری شفاهی نسبت به وضعیت ایرانیان زندانی در کشور قطر گفت: سال‌هاست که عده ای از هموطنان ما در زندان‌های قطر به سر می‌برند و با اینکه بیگناهی این افراد به مسئولان قطر ابلاغ شده است اما وزارت خارجه در پیگیری وضعیت این افراد کوتاهی می‌کند.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: کشور قطر به آب های بوشهر تجاوز می کند و ماهیگیران بوشهر را تحت شکنجه قرار می دهد از مسئولان می خواهیم با انجام پیگیری لازم مانع ادامه این روند شوند.

وی همچنین خواستار اقدام عملی برای احداث 3 سدی شد که جز مصوبات سفر هیات دولت است اما تاکنون هیچ اقدامی برای احداث آنها صورت نگرفته است.

"سیدشهاب الدین صدر" نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست ساعات  پایانی جلسه علنی امروز مجلس را برعهده داشت در پاسخ به این تذکرات گفت: از وزارت خارجه می خواهیم نسبت به موارد مطرح شده پیگیری های لازم را انجام دهد و نتایج آن را به مجلس اعلام کند.

وی همچنین درخصوص اجرایی نشدن مصوبات دولت خطاب به معاونان پارلمانی دولت و دستگاه‌های اجرایی گفت: خواهشمند است پیگیر اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی دولت نیز باشید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000