آغاز امامت اما زمان (عج)
1389/08/05 15:53:00
سرویس سیاسی
آخرین تلاش‌ها برای پیروزی در انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا

دموکرات‌ها درصدد جلب آرا اسپانیایی‌تبارها

**دموکرات‌های آمریکا در آخرین تلاش‌ها برای پیروزی در انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی آمریکا برای به دست آوردن آراء بیشتر، درصدد جلب آراء اسپانیایی‌تبارهای آمریکا برآمده‌اند.

به گزارش خانه ملت به نقل از سایت خبری انگلیسی الجزیره، نزدیک شدن به زمان انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی در آمریکا، دموکرات‌ها را بر آن داشته تا از هیچ تلاشی برای پیروزی دراین انتخابات کوتاهی نکنند.

بر اساس این گزارش، با اینکه اسپانیایی‌تبارهای آمریکا از عملکرد دولت اوباما انتقاد دارند،‌ اما دموکرات‌ها تلاش می‌کنند آراء انها را برای پیروزی در انتخابات به دست آورند.

اسپانیایی‌تبارهای آمریکا از آنجا که به طور معمول و سنتی، حضور بالایی در انتخابات‌ها دارند، دموکرات‌ها را برآن داشته که در انتخابات میان‌دوره‌ای پارلمانی ماه نوامبر حمایت آنها را جلب کنند.

"باراک اوباما" رئیس جمهور آمریکا، با وجود اینکه نتوانست لایحه قانونی کردن مهاجران خارجی را در مجلس سنای این کشور به تصویب برساند، باز امید به رای اسپانیایی‌تبارها دارد.

مسئله مهاجرت تبدیل به موضوعی نگران کننده برای لاتین‌تبارهای آمریکایی شده و همین امر می‌تواند باعث شود که آنها در انتخابات پارلمانی پیش رو حضوری کمرنگ داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet