هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچیان:

دلیل اطلاع‌رسانی محدود از هدفمندی جلوگیری از تورم روانی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تهران در مجلس با تایید عدم اطلاع رسانی کامل از سوی دولت درباره طرح هدفمندی یارانه ها گفت: دولت مجبور است در هدفمند کردن یارانه ها برخی مطالبش را نگوید چرا که برخی مطالب ایجاد تورم روانی می کنند.
جمعه 7 آبان 1389 ساعت 15:18

اسد الله بادامچیان در گفتگو با مهر درباره میزان اطلاع رسانی از طرح هدفمندی یارانه ها به نمایندگان مجلس گفت: این واقعیتی است که اطلاع رسانی درباره هدفمندی یارانه ها به طور کامل به نمایندگان صورت نگرفته است لذا می توان از دولت خواستار شد که اطلاع رسانی درباره هدفمندی یارانه ها را کامل و کافی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: البته دولت مجبور است در هدفمند کردن یارانه ها برخی مطالب را نگوید چون می خواهد علاج کند و اگر همه مطالب را از قبل بگوید آن گاه دیگر نمی تواند علاج کند.

وی افزود: علت اینکه مطرح کردن همه مطالب در مورد هدفمند کردن یارانه ها می تواند علاج مد نظر را ناقص کند این است که اگر همه مطالب هم گفته شود با یک تورم روانی روبرو می شویم.

بادامچیان افزود: به نظر می رسد باید اصطلاح تورم روانی را به بقیه اصطلاحاتمان اضافه کنیم، چرا که وقتی شهروندی برای خرید می رود حتی فروشنده نیز می تواند یک تورم روانی را برای خریدار ایجاد کند به عنوان مثال بگوید بیشتر بخر که اگر خریداری نکنی اجناس گران تر می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000