آغاز هفته وحدت
1389/08/08 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون اصل 44:

رونق بازار بورس و سرمایه گذاری در پیش است

**رئیس کمیسون ویژه اصل ۴۴ مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها با سازماندهی نظام مالیاتی،گمرکی و توزیع، افزایش و تقویت سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی از جمله بازار بورس را در پی خواهد داشت.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان درگفتگو با باشگاه  خبرنگاران جوان با اشاره به آثار و تبعات قانون هدفمندسازی یارانه ها در بازار بورس گفت:‌ با افزایش نرخ حامل های انرژی در صنایع و کارخانه ها و اختصاص 30 درصد از منابع حاصل از آزادسازی قمیت ها به تولید کنندگان افزایش قمیت کالاها  را جبران خواهد کرد بنابراین هیچ تأثیر منفی در قیمت سهام نخواهد داشت.

وی متغیربودن نرخ ارز را از دیگر موارد پویایی بازار بورس دانست و گفت:‌با شناور شدن نرخ ارز و حمایت دولت در شکل ها و قالب های مختلف از تولیدکنندگان و بخش صنعت کشور شاهد هیچ تغییر منفی در بورس پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها نخواهیم بود.

رئیس کمیسیون ویژه اصل 44 با بیان اینکه اجرای درست قانون هدفمندسازی یارانه ها موجب افزایش سرمایه گذاری در بورس و دیگر بنگاهای اقتصادی خواهد شد،گفت:اصلاح بهره وری،‌اصلاح نظام مالیاتی،گمرکی و توزیع از جمله اهداف قانون هدفمندسازی یارانه هاست لذا با اجرای درست این قانون شاهد سرمایه گذاری در بنگاههای اقتصادی از جمله بورس خواهیم شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet