انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/08 11:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیدوار رضایی:

وزارت بهداشت برای برخورد با متخلفان دستیاری به مجلس لایحه دهد

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت برای برخورد درست با متخلفان دستیاری به مجلس لایحه دهد.

دکتر امیدوار رضایی در گفتگو با مهر در خصوص حکم خفیفی که برای متخلفان دستیاری سال 88 صادر شده است، افزود: بنظر می‌رسد که وزارت بهداشت باید پیشنهاد اصلاح قانونی بدهد تا اگر مشکل قانونی وجود دارد رفع شود.

وی اضافه کرد: اگر قانون اشکال دارد ما می توانیم در مجلس شورای اسلامی طرحی در این زمینه ارائه کنیم. از سوی دیگر وزارت بهداشت نیز می تواند لایحه ای را ارائه کند که در این زمینه اشکالات قانونی مرتفع شود.

رضایی یادآور شد: همچنین اگر قانون اشکالی ندارد اما درست اجرا نمی شود هم باید از دستگاههای نظارتی پیگیری شود تا این موضوع به نحو درستی اجرایی شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: حکم باید با تخلفی که صورت گرفته است تناسب داشته باشد چرا که در غیر این صورت ترسی از انجام این تخلفات وجود نخواهد داشت.

به گزارش مهر، سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه 29 بهمن ماه 88 با حضور 16 هزار و 648 داوطلب در 34 حوزه امتحانی و 25 رشته تخصصی برگزار شد آزمون فردای آن روز از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل لو رفتن سئوالات ابطال شد و آزمون مجدد 13 اسفند برگزار شد در نهایت 2 هزار و 400 نفر در این آزمون پذیرفته شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet