هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اقبال محمدی:

برنامه پنجم با تغییرات جدی در مجلس به تصویب می‌رسد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی از تغییرات جدی در جریان تصویب لایحه برنامه پنجم توسعه در مجلس خبر داد.
یکشنبه 9 آبان 1389 ساعت 14:33

به گزارش مهر اقبال محمدی اظهار داشت: با توجه به روند حاکم بر مجلس برنامه پنجم توسعه با تغییرات جدی به تصویب خواهد رسید.

وی عنوان کرد: کار بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه از روز گذشته در مجلس شورای اسلامی آغاز و در جلسه صبح امروز پنج ماده از این لایحه مورد بررسی قرار گفت و با اصلاحاتی که همه در راستای توجه به تقویت زیرساختها و تسریع در روند توسعه و پیشرفت کشور بود، به تصویب رسید.

نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس بیان داشت: اولویت اصلی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در روند تصویب برنامه پنجم توسعه بر پایه تقویت زیرساخت های لازم در حوزه های صنعت، کشاورزی و فرهنگی است و امیدواریم که با اختصاص اعتبار مورد نیاز طی پنج سال آینده شاهد تحولی جدی در این بخش باشیم.

محمدی با اشاره به فعالیت های خبرگزاری مهر در کشور، گفت: خبرگزاری مهر در طول یک دهه عمر خود رشد بسیار خوبی را در عرصه اطلاع رسانی در کشور تجربه کرده و امروز به عنوان یکی از ارکان رسانه ای در کشور تبدیل شده است.

وی خواستار توسعه فعالیت های خبرگزاری مهر در استانهای مختلف کشور شد و افزود: توسعه فعالیت های این رسانه برای بیان مطالبات واقعی مردم یک امر لازم و ضروری است.

رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس خواستار اسمترار در برگزاری نمایشگاه های این چنین در راستای توسعه فعالیت های اطلاع رسانی در کشور شد و گفت: جایگاه رسانه ها به عنوان رکن چهارم دمکراسی باید مورد توجه و حمایت ویژه مسئولان قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000