ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/08/09 16:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سید نجیب حسینی:

اجرای دقیق سند چشم‌انداز مصداق عملی وحدت است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اجرای دقیق برنامه های مهم اقتصادی کشور از جمله برنامه چشم انداز ۲۰ ساله از مصادیق عملی وحدت است.

سیدنجیب حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با مهر، در بیان شاخص های عینی وحدت و پایبندی به آن اظهارداشت: باید همه گروهها بر سر منافع انقلاب یک نظر باشند و زمانی که پای اصول و منافع انقلاب و جمهوری اسلامی پیش می آید، باید وحدت داشته باشیم.

وی معتقد است، همه گروهها باید بر سر مطالبات ویژه مردم و اقشار مختلف جامعه توافق و وحدت داشته باشند و لازم است تمامی گروههای سیاسی بر سر این موضوعات هم نظر باشند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس گفت: از دیگر شاخص های مهم وحدت حرکت در راستای برنامه های چشم انداز 20 ساله کشور است و همسو بودن مسائل اجرایی کشور با این چشم انداز از دیگر موضوعات مهم در این زمینه تلقی می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهارداشت: اجرای اصل 44 قانون اساسی و موضوعات مهم اقتصادی همچون هدفمندی یارانه ها از مسائل حیاتی برای کشور است که باید با وحدت و همدلی انجام شود.

وی از دیگر شاخص های وحدت را دفاع از نظام جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی عنوان کرد و افزود: حرکت در این مسیر می تواند ما را به منافع ملی برساند.

نجیب حسینی با تاکید بر اینکه باید بر سر مسائل مهم داخلی و خارجی کشور وحدت و همدلی وجود داشته باشد، در بیان اینکه پایبندی به این شاخص ها چگونه ممکن است، یادآور شد: پایبندی به وحدت با حل مسائل و عمل کردن به آن ممکن است، نه اینکه هر مسئله کوچکی را به فضای رسانه و مطبوعات بکشانیم.

وی تاکید کرد: بهتر است به جای حرف زدن درباره وحدت به صورت عملی و در رفتار به وحدت پایبند باشیم و به جای زبان ها، دلهایمان با هم وحدت داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet