شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سید نجیب حسینی:

اجرای دقیق سند چشم‌انداز مصداق عملی وحدت است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اجرای دقیق برنامه های مهم اقتصادی کشور از جمله برنامه چشم انداز 20 ساله از مصادیق عملی وحدت است.
یکشنبه 9 آبان 1389 ساعت 16:13

سیدنجیب حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفتگو با مهر، در بیان شاخص های عینی وحدت و پایبندی به آن اظهارداشت: باید همه گروهها بر سر منافع انقلاب یک نظر باشند و زمانی که پای اصول و منافع انقلاب و جمهوری اسلامی پیش می آید، باید وحدت داشته باشیم.

وی معتقد است، همه گروهها باید بر سر مطالبات ویژه مردم و اقشار مختلف جامعه توافق و وحدت داشته باشند و لازم است تمامی گروههای سیاسی بر سر این موضوعات هم نظر باشند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس گفت: از دیگر شاخص های مهم وحدت حرکت در راستای برنامه های چشم انداز 20 ساله کشور است و همسو بودن مسائل اجرایی کشور با این چشم انداز از دیگر موضوعات مهم در این زمینه تلقی می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهارداشت: اجرای اصل 44 قانون اساسی و موضوعات مهم اقتصادی همچون هدفمندی یارانه ها از مسائل حیاتی برای کشور است که باید با وحدت و همدلی انجام شود.

وی از دیگر شاخص های وحدت را دفاع از نظام جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی عنوان کرد و افزود: حرکت در این مسیر می تواند ما را به منافع ملی برساند.

نجیب حسینی با تاکید بر اینکه باید بر سر مسائل مهم داخلی و خارجی کشور وحدت و همدلی وجود داشته باشد، در بیان اینکه پایبندی به این شاخص ها چگونه ممکن است، یادآور شد: پایبندی به وحدت با حل مسائل و عمل کردن به آن ممکن است، نه اینکه هر مسئله کوچکی را به فضای رسانه و مطبوعات بکشانیم.

وی تاکید کرد: بهتر است به جای حرف زدن درباره وحدت به صورت عملی و در رفتار به وحدت پایبند باشیم و به جای زبان ها، دلهایمان با هم وحدت داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000