هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

فراموشی فتنه از سوی برخی افراد نشان از بی‌بصیرتی آنها است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: فتنه سال گذشته اتفاقی نیست که از اذهان عمومی پاک شود و فراموشی آن از سوی برخی افراد نشان از بی‌بصیرتی آنها دارد.
شنبه 1 آبان 1389 ساعت 15:40

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم در خصوص فتنه، اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فتنه، بعد از 18 ماه نشان از اهمیت موضوع دارد.

وی با بیان اینکه گستره فتنه 88 بسیار بزرگ بود، گفت: حامیان و پشتیبانان فتنه 88 با برنامه ریزی دقیق از داخل و خارج برای براندازی نظام و نابودی انقلاب پیمان بسته بودند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی فراموشی این فتنه را غیرممکن دانست و تأکید کرد: فتنه سال گذشته بسیار قوی بود به لطف پروردگار، حضور مردم، آگاهی انسان‌های شایسته و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و بصیرت بخشی روحانیت و دلسوزان نظام موجب نابودی فتنه شد.

وی تأکید کرد: این اتفاق رخدادی نیست که از اذهان عمومی پاک شود و فراموشی این فتنه از سوی سایر افراد نشان‌دهنده این است که بصیرت و آگاهی برخی بسیار پایین بوده و به اندازه مقام معظم رهبری نیست.

ابراهیمی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر وحدت، گفت: یکی از مخاطبان وحدت سران سه قوه هستند چراکه در حال حاضر سران سه قوه هماهنگی مناسبی با یکدیگر نداشته و وحدت با حرف میسر نمی‌شود.

وی وحدت مورد اشاره رهبری را وحدت واقعی دانست و اظهار داشت: سران قوا باید با وحدت عملی و راهکارهای مناسب با یکدیگر تعامل کنند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس افزود: ولایت هنگامی که امر کرد شخص باید از خود بگذرد در حالی که این کار تاکنون صورت نگرفته و لذا بخشی از مخاطبان وحدت، سران سه قوه هستند.

ابراهیمی در پایان افزود: این کار باعث بی‌اعتمادی مردم نسبت قوا شده و در صورت این کار اعتماد که سرمایه اصلی نظام است، از بین می‌رود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000