آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
درجریان بررسی ماده 20 برنامه پنجم توسعه:

نماینده آستارا خواستار تقویت انستیتو پاستور شد

سرویس صحن
**نماینده آستارا در جریان بررسی ماده 20 برنامه پنجم توسعه که به حمایت از علوم نوین مربوط می‌شود، در یک پیشنهاد الحاقی خواستار تقویت انستیتو پاستور ایران شد.
دوشنبه 10 آبان 1389 ساعت 15:59

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی مجلس،" فرهاد دلقپوش" نماینده مردم آستارا خواستار الحاق بندی به ماده 20 برنامه پنجم توسعه شد که طبق آن اختیار 100 درصد درآمدهای اختصاصی انستیتو پاستور برای گسترش تولید فرآورده های پزشکی در اختیار این موسسه قرار می گیرد.

بند الحاقی مورد پیشنهاد از سوی دلقپوش عبارت بود از اینکه به منظور ارتقاء کمی و کیفی سطح تولیدات دانش بنیان به انستیتو پاستور ایران اجازه داده می شود درآمدهای حاصل از فروش واکسن ها، فرآورده های نوترکیب و ارائه خدمات بهداشتی درمانی را به حساب درآمدهای اختصاصی خویش واریز و معادل صددرصد (100%) آن را از طریق خزانه وصول و در جهت بومی ساز دانش تولید فرآورده های مذکور به هزینه منظور نماید به نحوی که در پایان برنامه نیاز به واردات تولیدات مذکور به حداقل برسد.

بعد از ارائه این پیشنهاد برای الحاق این بند به ماده 20 لایحه برنامه پنجم توسعه، رای گیری شد که در نهایت نمایندگان با الحاق این بند به ماده 20 مخالفت کردند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000