آغاز هفته وحدت
1389/08/11 10:10:00
سرویس سیاسی
کائیدی تصریح کرد:

افزایش اقتدارملی و وحدت اسلامی،دستاورد سفر رهبرانقلاب به قم

**علی کائیدی نماینده مردم پلدختر ومعمولان گفت:دستاورد سفر رهبر معظم انقلاب به قم،افزایش اقتدار ملی و وحدت اسلامی بود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،"علی کائیدی" نماینده پلدختر و معمولان در گفتگو با نشریه بامداد در تشریح دستاوردهای سفر تاریخی رهبر انقلاب به قم افزود: استقبال بی‌نظیر مردم حماسه‌ای بود که نشان‌ می‌‌داد 40 میلیون مردمی که در انتخابات ریاست‌جمهوری 22 خرداد 88 پای صندوق‌های رأی حاضر شدند، همچنان پشت سر انقلاب، امام و رهبری ایستاده‌اند و حاضر نیستند به هیچ قیمتی دست بیعت از رهبرشان بکشند و گوش به فرمان ولایت هستند. علما، مراجع و روحانیت نیز نشان دادند که در وحدت کامل در صفوف ملت مسلمان هستند. این سفر پرشکوه، نقشه فتنه‌گرانی که قصد داشتند در اتحاد و همدلی میان آحاد جامعه، خلل وارد کنند را نقش برآب کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: با حرکتی که مردم، مراجع و روحانیت قم به نمایش گذاشتند، بر همگان معلوم شد که این ملت بیدار است و از بیگانگان هم بیزار و قطعاً کسانی که بخواهند از آن سوی آب‌ها به وسیله مزدوران داخلی‌ توطئه‌ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بچینند، نقشه‌شان برملا می‌شود.

وی گفت:مزدوران داخلی ایران نیز که هنوز دست از فتنه برنداشته‌اند نیز برای‌شان ثابت شد که در این مملکت جایی ندارند اگر چه روحانی هم باشند ولی مردم همچنان عاشقانه رهبر و انقلاب‌شان را دوست دارند.

کائیدی تاکید کرد:این انقلاب با چنین پشتوانه دینی و مردمی روز به روز در جهان ثبات بیشتری می‌یابد و دستاورد این سفر تاریخی همین بود که توطئه‌های دشمنان، استکبار جهانی  و صهیونیسم را خنثی کرد  و اقتدارملی و وحدت اسلامی را برای مردم ما به ارمغان آورد.

 نماینده پلدختر همچنین درباره افتتاح آزادراه خرم‌آباد - پل زال نیز گفت: گسترش شبکه آزادراه‌های کشور محاسن زیادی دارد که در جهت اصلاح الگوی مصرف، موجب صرفه‌جویی  در سوخت، وقت و استهلاک می‌شود. اما افتتاح این آزادراه تبعاتی برای پلدختر داشت.

وی ادامه داد: این آزادراه در حاشیه شرقی حوزه انتخابیه پلدختر است و در حاشیه 120 کیلومتر جاده قدیم این محور مشاغلی مثل مکانیکی  و تعویض روغنی و کارواش و رستوران و سوپرمارکت بود که اکنون با کاهش تردد در این محور این  افراد بیکار می‌شوند چون 85 تا 90 درصد ماشین‌ها از آزادراه تردد می‌کنند و این مسئله موجب بیکاری بیش از 1500 نفر از اهالی می‌شود. دولت باید به جای بیکار کردن مردم به فکر رونق اقتصادی پلدختر باشد. همچنین بین شهرستان پلدختر تا آزادراه و در میانه آزادراه گردنه‌ای حادثه‌خیز وجود دارد که باید اصلاح و بازگشایی شود.

کائیدی ادامه داد: توسعه گردشگری در پلدختر می‌تواند به رونق اقتصادی منطقه نیز منجر شود و افزون بر آن باید  بنیه کشاورزی منطقه تقویت شود. اگر دشت واشیان که بیش از 2500 هکتار وسعت دارد، آبیاری شود می‌تواند تا حد زیادی اشتغالزایی منطقه را بالا ببرد. در هر حال از رئیس‌جمهور و هیأت‌دولت می‌خواهیم مصوبات سفرهای استانی را پیگیری کنند چون هنوز اقدامی در مورد شهرک صنعتی پلدختر که مصوبه سفر اول رئیس‌جمهور بود، نشده است و این مسائل بیکاری و در نهایت آسیب‌های اجتماعی فراوانی در پی خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet