ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/08/11 10:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_

اظهار نظر بادامچیان در رابطه با اصلاح قانون احزاب

**عضو کمیسیون ماده ده احزاب گفت: با تصویب قانون جدید احزاب در مجلس، موسسین احزاب، گروه ها و جمعیت ها و همچنین رویکرد حزبی محور سیاستمداران مورد حمایت مسئولین قرار خواهد گرفت، که این موضوع تحزب گرایی در کشور خصوصاً در عرصه سیاسی را تعمیق می‌بخشد.

اسدالله بادامچیان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به برنامه هایی که در قانون جدید احزاب لحاظ شده است، گفت: با تصویب کامل قانون احزاب هرکسی تصمیم به ایجاد حزب، گروه یا جمعیت بگیرد این قانون به طور کامل از وی حمایت می نماید.

وی با بیان اینکه کمیسیون ماده ده احزاب، بازنگری در قانون احزاب را با جدیت دنبال می‌نماید، تصریح کرد: بعد از اتمام بازنگری پیش نویس قانون احزاب، این قانون برای همه احزاب ارسال خواهد شد.

عضو فراکسیون اصولگرایان با تاکید بر اینکه قانون جدید احزاب نقش مهم و کلیدی را در تعمق و تحقق تحزب گرایی در کشور ایفا خواهد کرد، گفت: یکی از برنامه های همیشگی کمیسیون ماده ده احزاب دفاع از حقوق حقه احزاب مجوز دار و قانونی و مقابله با فعالیت احزاب ساختارشکن است.

عضو کمیسیون ماده ده احزاب تصریح کرد: با تصویب قانون جدید احزاب در مجلس، مؤسسین احزاب، گروه ها و جمعیت ها و همچنین رویکرد حزبی محور سیاستمداران مورد حمایت مسئولین قرار خواهد گرفت که این موضوع تحزب گرایی در کشور خصوصاً در عرصه سیاسی را تعمیق می‌بخشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet