هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ترابی قهفرخی:

کارکرد اصلی نمایشگاه های مطبوعات از بین رفته است

سرویس فرهنگی
**نماینده مردم شهرکرد با انتقاد از وضعیت مطبوعات گفت: نمایشگاه‌ها مانوری دولتی است که بیشتر به غرفه آرایی اختصاص دارد و در آنها، کمتر نقد و تبادل تجارب و رفع مشکلات، رخ می‌دهد.
سه‌شنبه 11 آبان 1389 ساعت 11:09

"نصرالله ترابی قهفرخی" در گفت وگو با هفته نامه زردکوه اظهار کرد: معمولاً مردم می‌آیند یک نگاهی به نمایشگاه می‌کنند و به عنوان یک زنگ تفریح، همدیگر را می‌بینند. در حالی که کارکرد اصلی نمایشگاه‌ها، تبادل افکار و ارائه نوآوری‌هاست اما در عرصه مطبوعات ما، امروز هیچ رقابتی نیست.

وی با انتقاد از نحوه حمایت دولت از مطبوعات گفت: مطبوعات منتقد دولت که اصلاً نه  یارانه دارند، نه آگهی  دارند و تازه مورد تهدید  هم هستند، اوضاع مطبوعات محلی هم بدتر از اینهاست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: مطبوعات محلی استان ما از نظر یارانه و حمایت، بسیار در مضیقه هستند و این مساله، رکن چهارم دموکراسی را به عنوان رابط بین دولت و مردم، تضعیف می‌کند.

نماینده مردم شهرکرد تصریح کرد: این روزها فقط انگیزه فردی می‌تواند مطبوعات را سرپا نگه دارند، چون رسانه‌ها از نظر مالی شدیداً آسیب‌پذیرند و کار مطبوعاتی هم از نظر درآمدی، بازده چندانی ندارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000