هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچیان:

هدف اصولگرایان از تلاش برای وحدت جلوگیری از تفرقه در انتخابات است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده تهران هدف از تلاش مجموعه اصولگرایان برای تقویت وحدت را پیشگیری از اختلافات و تفرقه در زمانهای حساس همچون انتخابات و توطئه های خارجی است .
سه‌شنبه 11 آبان 1389 ساعت 15:38

اسدالله بادامچیان نماینده تهران در گفتگو با مهر در بیان ضرورت های تقویت وحدت میان جریان اصولگرایی گفت: جریان اصولگرایی از 2 محور وحدت برخوردار است که یکی از این محورها مقام معظم رهبری و امور ولایی است که در نهایت هر چقدر هم اصولگرایان با یکدیگر اختلاف داشته باشند نظر ولایت حاکم است  و محور دوم وحدت اصولگرایان، وحدت داخلی میان جریان اصولگرایی است که با توجه به سلیقه ها و دیدگاه های مختلف اصولگرایان در امور حساس وحدت داخلی خود را حفظ می کنند.

بادامچیان با اشاره به اینکه امور حساس یعنی مواقعی که توطئه خارجی وجود دارد و یا در زمان انتخابات گفت: در زمان انتخابات اصولگرایان که هم نظر با یکدیگر هستند بر سر یک فرد خاص وحدت می کنند .

وی تاکید کرد : ارتباطاتی که اکنون برای تقویت بیشتر وحدت میان اصولگرایان شکل می گیرد نیز به دلیل ضرورت وحدت در مواقع حساس است .

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت : مجموعه های اصولگرایی که در زمان حاضر به دنبال حفظ وحدت هستند می خواهند از بروز اختلافات احتمالی در مواقع حساس جلوگیری کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000