آغاز هفته وحدت
1389/08/11 17:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کائیدی با اشاره به ادغام دانشگاه علوم پزشکی ایران:

وزیر بهداشت اطمینان داده که مشکلی در روند آموزش دانشجویان بوجود نمی‌آید

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره حضور وزیر بهداشت در مجلس و توضیحاتی درباره انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: این ادغام در راستای جهش علمی دانشگاههای علوم پزشکی صورت گرفته است.

علی اکبر کائیدی در گفتگو با مهر افزود: به هر صورت این اقدام موجب می شود که یک دانشگاه بزرگتری ایجاد شود و که موجب ارتقای این دانشگاهها در رتبه بندی های علمی و سایر حوزه های آموزشی و علمی شود.

وی خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت این اطمینان را داده است که مشکلی در روند آموزش دانشجویان بوجود نمی آید و این دانشجویان از این پس دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران محسوب می شوند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس اضافه کرد: این اقدام وزیر بهداشت اقدامی در جهت کوچک کردن و تجمیع امکانات بوده و نیازی نیست که درباره این مسئله تا این حد بزرگنمایی شود.

به گزارش مهر، دانشگاه علوم پزشکی ایران از روز شنبه 8 آبان ماه 89 بر اساس ابلاغ مصوبه شماره 677/110 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور منحل شده است. کلیه فعالیتهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در استان البرز به دانشکده علوم پزشکی کرج، کلیه واحدهای بهداشتی، درمانی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و کلیه واحدهای آموزشی و پژوهشی و دانشجویی به دانشگاه علوم پزشکی تهران منتقل شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet