آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان در اخطار قانون اساسی:

با واگذاری مدارس به بخش غیردولتی، نظارت آموزشی تحت الشعاع قرار می‌گیرد

سرویس صحن
**نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری بیشتر نظام آموزش و پرورش به بخش غیرانتفاعی، موضوع نظارت بر مدارس تحت الشعاع قرار می‌گیرد.
سه‌شنبه 11 آبان 1389 ساعت 16:35

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "زهره الهیان" در جلسه علنی بعد از ظهر روز سه‌شنبه 11 آبان ماه با استناد به اصول 3 و 30 قانون اساسی اظهار داشت: اخطار من به موضوع رایگان بون مدارس مرتبط نمی‌شود بلکه به نوعی نظارت کیفی برای ما مهم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر در آموزش و پرورش نظارت خوبی انجام نمی شود به نحوی که براساس گزارش های رسیده جریان خزنده ای در این نهاد به وجود آمده که بسیار خطرناک است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس ماده 26 قرار است تا پایان برنامه پنجم 15 درصد مدارس دولتی به اشخاص حقیقی و حقوقی واگذار شود.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: با واگذاری بیشتر نظام آموزش و پرورش به بخش غیرانتفاعی، موضوع نظارت بر مدارس تحت الشعاع قرار می‌گیرد.

"علی لاریجانی" در پاسخ به اخطار قانون اساسی الهیان گفت: ‌موضوع نظارت بر مدارس مبحث مدیریتی است و اما درخصوص مواد 13 و 16 قانون مدیریت خدمات کشوری چون در ذیل اصل 30 قانون اساسی آمده، دولت موظف شده وسایل آموزش و پرورش رایگان را تا پایان تحصیلات متوسطه فراهم کند، بنابراین موضوع اخطار قانون اساسی شما وارد نیست.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار