خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1389/08/12 10:21:00
سرویس سیاسی
حیدری دستنائی:

در تحول استان چندان موفق نبوده‌ام

**نورالله حیدری دستنائی نماینده اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس طی یادداشتی که در نشریه زردکوه منتشر شده به موضوع پیگیری وعده​های انتخاباتی خود پرداخته است.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن یادداشت نورالله حیدری دستنائی نماینده اردل،فارسان،کیار وکوهرنگ به شرح ذیل است:

بنده در زمان رقابت‌های انتخاباتی، سه شعار اصلی داشتم که عبارت بود از: تواضع با مردم، اقتدار در مجلس و تحول در استان. درباره دو مورد اول، بنده بالنسبه خود را موفق می‌دانم و به تعهدی که به مردم داده ام، تاکنون عمل کرده‌ام. علت هم این بوده که دو مورد اول منوط به شخص من بوده و بنابراین، عملی شده است. ولی تحول در استان، یک کار فردی نیست، بلکه جمعی است و علت اینکه من خود را در این عرصه موفق نمی‌بینم، نبود اجماع بین بخش‌های ذیربط است.

این مهم، نیاز به همکاری مردم، قوه مجریه، نمایندگان استان، فعالان و همفکران سیاسی و... دارد که همگرا کردن اینها با هم، مشکل است. این تحول باید در حوزه نیروی انسانی، اولویت‌های استانی، صنعت، کشاورزی، گردشگری و... رخ دهد که متأسفانه چندان نتوانسته‌ایم اینها را پیش ببریم.

من از دولت این درخواست را دارم که تعامل خود را با نمایندگان مجلس تقویت کند زیرا اگر این اتفاق رخ ندهد، دولت هم در کار خودش و همچنین در خدمت‌رسانی به استان موفق نخواهد بود.

همچنین به مردم هم توصیه می‌کنم که باید در شرایط فعلی کشور، در راستای اصل44 عمل کنیم. برای پیشرفت استان، من به تنهایی نمی‌توانم کاری از پیش ببرم، بلکه تحقق این مسئله، نیازمند مشارکت بخش خصوصی است که البته با حمایت دولت، ان‌شاءالله بتوانیم توسعه استان را عملی کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet