انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/12 11:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ترابی:

عزم و اراده دولت مهمترین عامل اجرای قانون هدفمندکردن یارانه‌هاست

**دولت با عزم و اراده ای راسخ قصد اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها را دارد لذا موانع موجود را از سر راه خود برخواهد داشت.

عبدالرضا ترابی درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به آمادگی دولت در اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها گفت: دولت با عزم و اراده ای راسخ قصد اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها را دارد لذا موانع موجود را از سر راه خود برخواهد داشت.

وی همچنین با اشاره به مصاحبه اخیر رئیس جمهور در رسانه ملی افزود: صحبت های رئیس جمهور پیرامون مراحل اجرایی قانون هدفمند کردن یارانه ها نشان از تدارک، تمهیدات و راهکارهای دولت برای اجرای درست طرح تحول اقتصادی برای مقابله با مخاطرات احتمالی است.

عضو کمیسیون اقتصادی همچنین با اشاره به شانتاژهای خبری مبنی بر عدم عملکرد به موقع دولت در اطلاع رسانی به مردم در آستانه اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها گفت: اینگونه اخبار و شایعات برای مسموم کردن فضای جامعه در آستانه اجرای این قانون و تخریب و سیاه نمایی علیه اقدامات اقتصادی دولت است.

ترابی با اشاره به جرأت و جسارت دولت دهم برای اجرای جراحی اقتصادی کشور گفت: این تحول اقتصادی آرزوی همه دولت ها بوده است لذا دولت دهم با شجاعت و جسارت دست به این جراحی زد که با توجه به پشتکار و عزم دولت این جراحی بدون خونریزی خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet