انتخابات ریاست جمهوری
1389/08/12 13:58:00
سرویس سیاسی
از سوی معاون اجرایی مجلس صورت گرفت؛

انتصاب سه مدیر کل در مجلس

**معاون اجرایی رییس مجلس شورای اسلامی، طی احکام جداگانه‌ای مدیران کل دفترهای نمایندگان، توسعه منابع انسانی و دفتر معاونت اجرایی را منصوب کرد.

به گزارش خانه ملت، "علی افراشته" طی حکمی "سیدمحمدمهدی هاشمی‌نسب" را به عنوان مشاور و مدیرکل دفتر معاونت اجرایی رییس مجلس منصوب کرد.

معاون اجرایی رییس مجلس در این حکم تصریح کرده است که توسعه فرهیختگی در ارتباطات و امور دیوانی دفتر، تضمین جریان درست اطلاعات در حوزه معاونت اجرایی و هماهنگی کارآمد با دیگر مدیران در حوزه‌های دفتر ریاست مجلس، دفتر هیات رییسه، باید به کار گرفته شود.

در حکمی دیگر از سوی افراشته، "اسماعیل مختاری" نیز به سمت مدیرکل توسعه منابع انسانی مجلس منصوب شد.

در حکم انتصاب مختاری ابراز امیدواری شده است رعایت عدالت و مقررات قانونی در جذب و جابجایی نیروی انسانی، توانمندسازی نیروها در عرصه‌های مختلف آموزشی مهارت‌های تخصصی همراه با بهبود امور رفاهی و تکریم نمایندگان، کارکنان و بازنشستگان مورد توجه و اهمیت قرار بگیرد.

وی همچنین در حکمی دیگر "شکرالله حاج‌حیدری" را به سمت مدیرکل دفترهای نمایندگان منصوب کرد.

در این حکم بر ساماندهی نیروها و امکانات موجود و برداشتن گام‌های موثر در راستای افزایش رضایتمندی مراجعان و نمایندگان تاکید شده است.

علی افراشته در مراسم معارفه مدیر کل دفاتر نمایندگان از خدمات "رضا اسلامی‌مهر" که پیش از این عهده‌دار سرپرستی دفاتر مزبور بود، تقدیر و تشکر کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet