خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/08/14 14:31:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی خبر داد:

تعویق جلسه کمیسیون امنیت با شورای‌عالی ایرانیان خارج از کشور

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: اعضای هیئت رییسه کمیسیون در نظر دارند جلسه‌ای در خصوص بررسی فعالیت شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور داشته باشند، اما هنوز این مسئله عملیاتی نشده است.

"حسین ابراهیمی" در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت به هدف از تشکیل این جلسه اشاره کرد و گفت: مجلس به تحقیق و تفحص از شورای عالی ایرانیان در خارج از کشور رای مثبت داده است، به همین دلیل اعضای هیات رییسه کمیسیون برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این شورای و اجلاس اخیر در داخل کشور تصمیم دارند، جلسه ای تشکیل دهند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان تصریح کرد: قرار است این جلسه با حضور اسفندیار رحیم‌مشایی رئیس دفتر رئیس‌جمهور و محمدشریف ملک‌زاده مسئولان شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور و اعضای هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی برگزار شود.

وی افزود: از آنجا که مجلس در حال بررسی برنامه پنجم توسعه کشور است، کمیسیون این جلسه را به تعویق انداخته است.

 طرح تحقیق و تفحص از شورای عالی امور ایرانیان خارج کشور در صحن علنی مجلس با 141 رأی موافق، 14 رأی مخالف و 9 رأی ممتنع تصویب شده است، ابراهیمی تاکید کرد: پس از اتمام کار مجلس در خصوص برنامه پنجم، انتخاب اعضای کمیته تحقیق و تفحص در دستورکار کمیسیون امنیت ملی قرار خواهد گرفت.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet