خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/08/15 12:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
باهنر مطرح کرد:

ابقاء لاریجانی به‌دلیل عملکرد موفق وی در طول مدیریت فراکسیون اصولگرایان

**محمدرضا باهنر گفت: با توجه به عملکرد موفق لاریجانی در طول مدیریت فراکسیون اصولگرایان، به طور قطع وی در سمت ریاست این فراکسیون با رأی قابل توجه ابقاء خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود: علی لاریجانی تا کنون توانسته‌ است در اداره دو مسئولیت خود یعنی ریاست بر مجلس و ریاست بر فراکسیون اصولگرایان بسیار موفق عمل کند.

وی با تأکید بر اینکه لاریجانی در حد توان یا حتی بیش از حد توان خود برای ادارۀ مجلس و فراکسیون اصولگرایان تلاش کرده،‌ گفت: پیش بینی این است که ایشان با رأی حداکثری اصولگرایان در ادامه نیز ریاست این فراکسیون را برعهده خواهند داشت.

باهنر عملکرد فراکسیون اصولگرایان و همچنین عملکرد مجلس هشتم در بعد سیاسی به ویژه در جریان فتنه سال گذشته را منطقی، شفاف و مقتدرانه ارزیابی و تصریح کرد: عملکرد موفق مجلس هشتم در بعد سیاست خصوصاً در فتنه سال گذشته بهترین مصداق برای عملکرد موفق و قابل قبول فراکسیون اصولگرایان است و این فراکسیون در مجموع مجلس را به بهترین وجه مدیریت کرده است و می‌توان به وضعیت عمومی مجلس در جریان فتنه سال گذشته نیز اشاره کرد که مواضع شفاف و روشن و صریح و بیانیه‌های فراکسیون به نوعی بود که در بسیاری از این موارد تمامی جناح‌های مجلس حتی جناح اقلیت نیز با آن همراهی کردند.

باهنر ،خاطر نشان کرد: لاریجانی علی‌رغم مسئولیت سنگین اداره مجلس در آغاز مجلس هشتم، به اصرار و درخواست اصولگرایان مسئولیت فراکسیون اصولگرایان را پذیرفت زیرا فرد جایگزینی که اجماع به روی وی باشد وجود نداشت و ایشان بیشترین رأی را می‌توانست داشته باشد و در این مدت نیز شاهد مدیریت موفق ایشان در این دو مسئولیت بودیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet