خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/08/15 14:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الیاس نادران:

قانون هدفمندکردن یارانه‌ها یک فرصت برای وحدت ملی است

**نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت : مجلس شورای اسلامی و دولت اصولگرا هیچ اختلافی با هم ندارند و مجلس از دولت حمایت جدی می کند.

الیاس نادران در گفت وگو با ایرنا افزود: مجلس شورای اسلامی محل تصمیم گیری جمعی است و آرا آن قابل پیش بینی نیست به همین دلیل ممکن است تحت تاثیر شرایط و بحث های پیش آمده ، موضع واحدی اتخاذ نشود.

وی تصریح کرد: در این شرایط ، تظاهر بیرونی به گونه ای است که بین مجلس شورای اسلامی و دولت اختلاف نظر وجود دارد اما واقعیت این نیست و مجلس شورای اسلامی از دولت حمایت جدی می کند و دولت نیز نگاه مثبتی به مجلس دارد.

نادران تاکید کرد: عده ای به دنبال این هستند تا با ایجاد اختلاف بین مجلس اصولگرا و دولت اصولگرا مرده اصلاحات را زنده کنند اما باید از شیطنت آنهایی که به دنبال ایجاد اختلاف افکنی بین دولت و مجلس اصولگرا هستند ،دوری کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها در کشور از سوی دولت دهم نیز گفت: اجرای دقیق این قانون بستگی به همکاری مردم و اصناف با این قانون را دارد.

نادران یادآور شد: اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها برای کشور ضروری و الزامی است و این قانون یک فرصت برای وحدت ملی است و دولت نیز نباید خود را از نگاه های کارشناسی برای اجرای این قانون محروم کند.

نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در سفر به چهارمحال وبختیاری ، از طرحهای عمرانی این استان دیدن کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet