آغاز هفته وحدت
1389/08/18 11:09:00
سرویس فرهنگی
شجاعی کیاسری در واکنش به نامه جمعی از تشکل های فرهنگی به رهبر معظم انقلاب

گزارش عملکرد یکساله صدا و سیما را به مجلس ارائه می دهیم

**عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی سیاستگذاری صدا و سیما با اشاره به نامه جمعی از تشکل های فرهنگی به رهبر معظم انقلاب درباره عملکرد صدا و سیما گفت: این نامه را دیده ایم و پس از شنیدن سخنان عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما گزارشی به مجلس ارائه می دهیم.

 

"سید رمضان شجاعی کیاسری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت گفت: این نامه همزمان با سالگرد حکم رهبر انقلاب برای رئیس سازمان صدا و سیما منتشر شده است و با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب به رئیس سازمان صدا و سیما فرصتی یکساله برای تحقق برای امور داده بودند باید مشخص شود برای تحقق فرمایشات ایشان چه اقداماتی صورت گرفته است.

وی در عین حال با تاکید بر اینکه رسانه ملی بسیار فراگیر و گسترده است خاطرنشان کرد: هیچ دستگاهی مثل رسانه ملی مخاطب عام ندارد. یعنی همه اقشار و صنوف با این رسانه سروکار دارد، بنابریان نظرها و دیدگاهها متفاوت است و تامین همه نظرها طبیعتا در صدا و سیما اتفاق نمی افتد.

نماینده مردم ساری تاکید کرد ممکن است قصورها و کوتاهی هایی صورت گرفته باشد اما من معتقدم اگر رسانه ملی بتواند 50 درصد مخاطبانش را راضی نگه دارد موفق بوده است.

جمعی  از فعالان فرهنگی کشور همزمان با سالگرد حکم رهبر انقلاب برای رئیس سازمان صدا و سیما با ارسال نامه ای خدمت رهبری پی گیر مطالبات مور انتظار در عملکرد یک سال گذشته سازمان صدا و سیما شدند. این تشکل های فرهنگی در 8 بند به انتقاداتی از صدا و سیما پرداخته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet