هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

اسماعیلی: افرادی غیر منصفانه در بیرون از کمیسیون امنیت ملی ماندند

سرویس صحن
اسماعیلی گفت: ضمن احترام به افراد قطعی و سیاسی که وارد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شدند افرادی غیر منصفانه در بیرون از کمیسیون ماندند که سه ستاره کامل را داشته اند.
یکشنبه 2 تیر 1387 ساعت 13:15

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اسماعیلی نماینده گرمی و دشت مغان با استناد به ماده 47 و 17 آیین نامه داخلی مجلس گفت: هفته گذشته افرادی به کمیسیون های تخصصی رفتند که هیچ کدام از این سه اولویت، تخصص، تجربه و سابقه را نداشتند و به اعتراف دوست و دشمن کسانی با لابی های پشت پرده وارد بحث کمیسیون ها شدند. اگر این سه اولویت را سه ستاره فرض نماییم هیچ کدام از این ستاره ها را نداشتند و از آن طرف افرادی غیر منصفانه در بیرون از کمیسیون ماندند که سه ستاره کامل را داشته اند.

وی گفت: هیات رئیسه و جناب رئیس شما به قرآن قسم یاد کرده اید و موظف هستید که از حق دفاع کنیدو حقیقت را فدای مصلحت ننمایید.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده گرمی گفت: تذکرات دارد تبدیل به نطق پیش از دستور می شود شما تلاش کنید که تذکر مربوط به صحن علنی باشد.

مطالبتان شبیه تذکرات دیگر بود سوگند یاد کرده ایم که آیین نامه را اجرا کنیم برداشتمان این است که این کار را انجام داده ایم ضمن اینکه ایراد شما ممکن است وارد باشد راه علاج آن ورود به آیین نامه است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000