ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/08/19 10:47:00
سرویس فرهنگی
رهبر:

موضع منفی به صدا و سیما ندارم اما انتظارات بیشتری از آن می‌رود

**رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه جمعی از تشکل‌های فرهنگی به رهبر معظم انقلاب در انتقاد از عملکرد یکساله صدا و سیما گفت: ما موضع منفی به صدا وسیما نداریم اما یک سری انتظاراتی از این رسانه وجود دارد که امیدواریم برآورده شود.

"محمد تقی رهبر" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: معتقدم در قضاوتهایمان باید واقعیت‌ها را ببینم. صدا و سیما یک گستره بسیار وسیعی دارد که مدیریت و ادراه آن سختی های خاص خودش را دارد. یعنی با اقشار مختلف سر وکار دارد، با تیپ هنرمندان و  سلیقه‌های مختلف و کانال‌های مختلف سرو کار دارد که راضی نگه داشتن آنها خیلی سخت است.

نماینده مردم اصفهان اظهار کرد: در مجموع به نظر من علمکرد صدا وسیما بد نیست اما انتظاراتی هست که مقام معظم رهبری در حکم جدیدی که یک سال پیش به رئیس صدا و سیما دادند نسبت به برآورده کردن این انتظارات تذکر دادند.

رهبر ادامه داد: نامه ای که تشکل های فرهنگی به رهبر معظم انقلاب در انتقاد از عملکرد صدا و سیما نوشته اند نامه تندی نیست و این ها فقط گفته اند انتظار دارند در یکسالی که از دوره مسئولیت جدید عزت الله ضرغامی بر سازمان صدا و سیما می گذرد، گزارشی از عملکرد این سازمان ارائه شود که بد نیست آقای ضرغامی در یک برنامه تلویزیونی گزارشی از عملکرد خود ارائه دهد و بگوید در طی یکسال گذشته در اجرای بیانات رهبر معظم انقلاب چه اقداماتی صورت گرفته است.

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس تاکید کرد: مواضع صدا و سیما در مسائل سیاسی بسیار خوب بوده است اما معتقدیم این سازمان باید در عرصه فرهنگی و چالش های اجتماعی فعال تر عمل کنند.

جمعی  از فعالان فرهنگی کشور همزمان با سالگرد حکم رهبر انقلاب برای رئیس سازمان صدا و سیما با ارسال نامه ای خدمت رهبری پی گیر مطالبات مور انتظار در عملکرد یک سال گذشته سازمان صدا و سیما شدند. این تشکل های فرهنگی در 8 بند به انتقاداتی از صدا و سیما پرداخته اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet