هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی با اشاره به خاکسپاری هفت شهید گمنام در خانه ملت:

از این پس ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس خواهند بود

سرویس سیاسی
"علی لاریجانی" با اشاره به خاکسپاری پیکر مقدس هفت شهید گمنام در مجلس گفت: از این تاریخ ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس شورای اسلامی خواهند بود.
یکشنبه 9 تیر 1387 ساعت 10:46

به گزارش خبرنگار خانه ملت، رییس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: از روز جمعه خانه ملت میزبان پیکر مقدس هفت شهید گمنام گردید و مجلس شورای اسلامی با چنین نمادی از مجاهدان فی سبیل الله جاودان شد.

وی افزود: از این تاریخ ارواح مقدس شهدا، شاهدان بر مجلس شورای اسلامی خواهند بود و راه آنان و آرمان آنان در کنار قسمی که در صیانت از اسلام و ایران یاد کردیم قرار خواهد گرفت.

لاریجانی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی بر میزبانی شهدای گمنام به خود می بالد که ذکری دائمی را همراه خود کرده است. فراگیری چنین سنتی در میهن اسلامی فرهنگ تذکر و مرگ آگاهی را در ملت زنده می کند.

رئیس مجلس ادامه داد: از مسئولین محترم فرهنگی اجتماعی کشور می خواهیم بر این امر مقدس اهتمام ورزند و از جناب آقای باقرزاده و همکارانشان نیز سپاسگزاریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به درگذشت نماینده سنقر و کلیایی اظهار داشت: رحلت اندوهبار عزیزمان نماینده محترم سنقر و کلیایی جناب آقای حیدریان را به خانواده محترم ایشان و مردم عزیز سنقر و کلیایی تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال علو درجات را برای این سفر کرده طلب می کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000