هدر اصلی
1387/04/10 14:27:00
سرویس صحن
رئیس جمهور در دیدار نمایندگان استان اصفهان در مجلس:

تلاش دولت برای حداقل کردن محرومیت هاست

رئیس جمهور در دیدار مجمع نمایندگان استان اصفهان، بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت های استان برای رشد روزافزون روند توسعه این استان را مورد تاکید قرار داد.

دکتر محمود احمدی نژاد در ادامه سلسله جلسات دیدار با مجمع نمایندگان استان های مختلف در مجلس هشتم، میزبان نمایندگان استان اصفهان بود.

رئیس جمهور در این دیدار پس از استماع سخنان نمایندگان استان درباره مشکلات و توانمندی های حوزه های انتخابیه خود گفت: دولت به دنبال هر چه بهتر شدن وضعیت استان هاست؛ گر چه استان اصفهان نسبت به بقیه استان ها وضعیت بهتری دارد اما این بدان معنا نیست که هیچ محرومیتی در اصفهان وجود ندارد. از این رو دولت تلاش می کند تا این محرومیت ها را به حداقل برساند.

وی خاطر نشان کرد: وزن مصوبات سفر استانی در اصفهان نسبت به سایر استان ها بسیار سنگین تر بود و بخش عمده آن به خاطر توانمندی ها و استعدادهای بالقوه این استان است.

دکتر احمدی نژاد همچنین با ابراز خرسندی از رای قاطع نمایندگان مجلس به لایحه خشکسالی تصریح کرد: رای قدرتمند نمایندگان به این لایحه، فضای کشور را عوض کرد و به مردم امیدواری داده است.

رییس جمهور در ادامه با تاکید بر اجرایی شدن کلیه مصوبات سفر استانی تصریح کرد: سال گذشته به دلیل برخی مشکلات بودجه ای ، سرعت اجرای مصوبات در استان اصفهان کند بود اما امسال روند اجرای مصوبات سرعت خواهد گرفت.

رییس جمهور ایجاد بنگاه های زودبازده را چاره ساز مشکل بیکاری در کشور بیان و خاطر نشان کرد: برخی مخالفت ها با این طرح دولت به دلیل موفقیت آمیز بودن آن است ؛ چرا که تاکنون این طرح برای بیش از 2 میلیون نفر ایجاد اشتغال کرده است.

در این دیدار نمایندگان استان اصفهان با قدردانی از زحمات دولت و ابراز نگرانی از تخریب هایی که نسبت به اقدامات مثبت دولت نهم صورت می گیرد، آمادگی خود را برای یاری رساندن به دولت برای فائق آمدن به مشکلات بیان کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet