سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محسنی‌بندپی:

عملکرد مجلس در بعد کلان کشور بسیار ارزنده بوده است

سرویس سیاسی
**نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ضمن تبریک روز مجلس تاکید کرد که عملکرد نمایندگان و رییس مجلس در بعد کلان کشور بسیار مطلوب و ارزنده بوده است.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389 ساعت 10:37

"انوشیروان محسنی‌بندپی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدرس اظهار کرد: مدیریت مجلس یکی از تاثیرگذارترین ارکان و عوامل بر تقویت و صلابت آن است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس، تاکید کرد: مدیریت خوب آقای لاریجانی و ایفای وظیفه نمایندگی در تصویب قوانین و نظارت بسیار موفق بوده است؛ اما انتقادهایی نیز به خود ما وارد است.

وی ادامه داد: متاسفانه ما در مقابل دولت با ملاحظات خاصی برخورد می‌کنیم و یا اینکه خیلی علاقه‌مند به استفاده از وظیفه نمایندگی خودمان نیستیم.

محسنی‌بندپی به لوایح برنامه توسعه و بودجه اشاره کرد و گفت: دولت موظف است که بر اساس قانون عمل کند و لوایح را به موقع به مجلس تقدیم کند؛ اما دولت در این زمینه کم‌کاری می‌کند و البته ملاحضات ما نیز بیش از اندازه است.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه عملکرد مجلس در بعد کلان کشور ارزنده بوده است، تصریح کرد: مجلس همچنان از جایگاه رفیعی برخوردار است و رییس مجلس نیز به خوبی توانسته از این جایگاه حفاظت کند.

به گفته محسنی‌بندپی، با استفاده از ظرفیت‌های قانونی و آنچه که در قانون اساسی آمده است، باید این جایگاه را حفظ کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000