انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/12 15:45:00
سرویس سیاسی
فرهنگی:

بودجه سال 1390 باید براساس برنامه پنجم باشد

**عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: لایحه بودجه سال ۱۳۹۰ باید براساس قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تهیه ،تدوین سپس به مجلس ارائه شود.

"محمد حسین فرهنگی"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص ارائه بودجه سال 1390 به مجلس گفت: آنچه مسلم است اینکه چارچوب برنامه پس از ارائه و تصویب در کمیسیون تلفیق برنامه پنجم توسعه به طور کامل مشخص شده است .

وی افزود: دولت نمی تواند بگوید که بودجه سال آینده را نمی توان براساس برنامه پنجم توسعه ارائه کرد چون از وقت کافی برای بررسی و مطابقت دادن مواد آن با برنامه برخوردار بوده است.
فرهنگی خاطرنشان کرد: براساس مهلت قانونی دولت بودجه سال آینده را باید در آذرماه به مجلس تقدیم کند، به عبارتی نمی تواند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس یادآورشد: اگر بودجه در مهلت قانونی خود به مجلس شورای اسلامی ارائه شود نمایندگان بهتر می توانند مواد آن را مورد بررسی دقیق قرار دهند.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: مواد مورد بررسی در بودجه سال آینده باید متناسب با قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی,اجتماعی و فرهنگی باشد در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت به اهداف چشم انداز بیست ساله دست یافت.
این نماینده مجلس اظهار امیدوداری کرد: دولت در مهلت مقرر، بودجه سال آینده کل کشور را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند تا براین اساس به اهداف مورد نظر در چشم انداز توسعه و برنامه پنجم توسعه خدشه ای وارد نشود. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet