هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی:

ترور اساتید دانشگاهی در پیشرفت ایران خللی وارد نمی‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور اساتید بسیجی دانشگاه‌های ایران اسلامی به هیچ وجه نمی‌تواند خللی در پیشرفت کشورمان وارد کند.
جمعه 12 آذر 1389 ساعت 09:01

جواد کریمی‌قدوسی در گفت‌و‌گو با فارس، درباره ترور دو تن از اساتید دانشگاه شهید بهشتی به دست ایادی استکبار جهانی اظهار داشت: دشمنان نظام چون قادر به متوقف کردن ملت ایران از پیشرفت در علوم برجسته و روز جهان نیستند بنابراین ترور دانشمندان و اساتید برجسته در عرصه هسته‌ای کشورمان را در پیش گرفته‌اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با محکوم کردن ترور این استادان تصریح کرد: دشمنان نظام با خوی استکباری که دارند فکر می‌کنند با این اقدامات می‌توانند در سیستم تحقیق، مطالعات و پژوهش‌های ملت ایران مشکل ایجاد کنند، اما آنان بدانند با این اقدامات راه به جایی نخواهند برد.

وی افزود: دشمنان باید بدانند ایران درخت تناوری است که هرگز نمی‌توان آن را از ریشه قطع کرد و خللی در روند دستیابی کامل و جامع ایران به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای وارد کنند.

کریمی‌قدوسی تاکید کرد: ملت ایران در زمان جنگ هزاران شهید را تقدیم انقلاب کرده است و هم‌اکنون در این مسیر با قدرت، ایمان و پایداری بیشتری گام بر می‌دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی اگر چه با این اقدام ننگین خود بهترین گل ما را چیدند، اما هنوز دانشمندان دیگر و تربیت‌یافتگان استاد شهریاری قد علم خواهند کرد و حرکت انقلاب اسلامی را ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه این اقدامات وحشیانه و ترور دانشمندان هسته‌ای ایران نیات شوم رژیم صهیونیستی و آمریکا را برای همه ملت‌ها و دولت‌ها بر ملا می‌کند، گفت: ملت ایران همچنان برای دستیابی به اهداف خود در عرصه دانش هسته‌ای استوار است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000