هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد:

پیگیر دلایل اجرایی نشدن برخی مصوبات سفر اول و دوم دولت هستیم

سرویس اقتصادی
**"علی اصغر یوسف نژاد" نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی درباره سفر سوم رئیس‌جمهور به استان مازندران و مطالبات مسئولان استان از بالاترین مقام اجرایی کشور، در گفتگو با هفته نامه وارش گفت: پیش از سفر رئیس‌جمهور به استان مازندران، مجمع نمایندگان استان مازندران نشستی را با رحیمی، معاون اول رئیس‌جمهور برگزار کرد.
شنبه 13 آذر 1389 ساعت 10:43

در این نشست که در ساختمان ریاست جمهوری برگزار شد، نکات و مسائلی که مورد درخواست و تقاضای ما بود، از سوی نمایندگان مطرح شد.

این نماینده گفت: آن چیزی که ما به دنبال آن هستیم، پروژه‌های بزرگ و دارای زایش و اثرگذار در حوزه اقتصاد منطقه و به‌ ویژه پروژه‌هایی است که از آنها به عنوان طرح‌های زیربنایی و مادر نام می‌برند. همچنین از نکات مهم مورد درخواست ما در حوزه انتخابی ساری، احداث خودروسازی سایپا در شهرستان ساری، بحث پالایشگاه، مهار آب‌های سطحی و امکانات زیربنایی در زمینه بهداشت و درمان است.

وی ادامه داد: در عین حال در این سفر ما پیگیر مصوبات دور اول و دوم بوده‌ایم که چرا برخی از آنها عملیاتی نشده اند. اگر این پروژه‌ها نیاز به حمایت مجدد دارد، این امر صورت بگیرد و اگر مشکل و مانع دیگری بر سر آن است، رفع شود.

یوسف‌نژاد همچنین به مهم‌ترین نیازهای استان اشاره کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین درخواست‌های ما که همواره نمایندگان استان پیگیر آن هستند، بحث راه های استان است. این راه‏ها به عنوان یکی از مهم‌ترین زمینه‌های توسعه استانی باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند؛ چه راه های درون شهری و چه راه‏های ارتباطی ما با دیگر استان‌ها که متأسفانه در هر دو زمینه با مشکلات جدی روبه رو هستیم و نیازمند نگاه جدی مسئولان به این امرهستیم.

وی گفت: مسئله مهم دیگر توجه به استان به عنوان قطب کشاورزی کشور است. اکنون معیشت بسیاری از مردم استان از کشاورزی تأمین می‌شود، اما مصوبه صنعتی کردن کشاورزی و یکپارچه‌سازی 230 هزار هکتار زمین کشاورزی هنوز محقق و عملیاتی نشده است.

یوسف‌نژاد در پایان به صورت تیتروار دیگر اولویت‌های استان را این گونه نام برد: مهار آب‌های سطحی، گسترش زیرساخت‌ها در موضوعات مختلف، توجه جدی به ورزش استان، مسائل فرهنگی و توجه ویژه به صنعت و شهرک‌های صنعتی برای رسیدن به اشتغال پایدار.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000